صدور دستور قضایی برای رفع موانع تکمیل پارک آبی
بندرعباس

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صدور دستور قضایی برای رفع موانع تکمیل پارک آبی
بندرعباس
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در ادامه برنامه‌های حضور میدانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به منظور رفع مشکلات مربوط به پروژه‌های عمرانی در حال ساخت، مجتبی قهرمانی به صورت سرزده از روند پیشرفت مجموعه بزرگ تفریحی – رفاهی و گردشگری پارک آبی بندرعباس، بازدید کرد.
در جریان این بازدید که دادستان بندرعباس نیز حضور داشت، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان ضمن دیدار و گفتگو با مسئولان شهرداری، سرمایه گذاران، کارفرمایان، پیمانکاران و کارگران پروژه پارک آبی بندرعباس پس از استماع مطالبات و مشکلات آن‌ها در خصوص رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده، دستورات ویژه‌ای را صادر کرد.
وی همچنین تصریح کرد: با توجه به کمبودهای استان در زمینه مراکز تفریحی و گردشگری لازم است مدیران و متولیان امر برای رفع موانع پروژه‌های سرمایه گذاری حوزه گردشگری تلاش و اهتمام ویژه‌ ای داشته باشند.
قهرمانی با بیان اینکه پروژه پارک آب بندرعباس به عنوان یک زیرساخت مهم در جهت ارتقای صنعت گردشگری هرمزگان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بر لزوم اجرای کامل تعهدات پیمانکار نسبت به سهامداران و تسریع در روند تکمیل و بهره برداری از این پروژه بر اساس زمانبندی تعیین شده تأکید کرد.
گفتنی است، مجموعه بزرگ تفریحی – رفاهی و گردشگری پارک آبی بندرعباس با جذب سرمایه گذاری مردمی در سال ۹۴ آغاز شد، اما به دلیل مشکلات مالی با وقفه چند ساله مواجه بود که به درخواست سهامداران از مسئولان استان هرمزگان و با ورود دستگاه قضائی به موضوع تکمیل این پروژه دوباره از سر گرفته شده است.
مجموعه بزرگ تفریحی – رفاهی و گردشگری پارک آبی بندرعباس به مساحت ۲۶ هزار مترمربع و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شرق بندرعباس در حال احداث است و پس از تکمیل، ظرفیت پذیرش روزانه سه هزار نفر گردشگر را دار می‌باشد. امیدوارم از خبر صدور دستور قضایی برای رفع موانع تکمیل پارک آبی
بندرعباس
راضی بوده باشید.

صدور دستور قضایی برای رفع موانع تکمیل پارک آبی
بندرعباس  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۸ ۰۲:۴۱:۳۱