شهردار جدید شهر یاسوج منصوب شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهردار جدید شهر یاسوج منصوب شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، بر اساس حکم ابلاغی وزیر کشور، کیوان آشنا که پیشتر ریاست شورای شهر یاسوج را برعهده داشت، به عنوان شهردار یاسوج منصوب شد.
در حکم انتصاب ابلاغی توسط وزیر کشور آمده است: با احترام به موجب این حکم و در اجرای صدر تبصره ۳ ذیل بند ۱ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ و اصلاحات بعدی آن و بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر یاسوج جنابعالی را به سمت شهردار یاسوج منصوب می‌نمایم.
با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، شایسته است با انتخاب مدیران متعهد و کارآمد و برنامه ریزی دقیق، اهداف و سیاست‌های ذیل را محقق نمائید.
پایبندی به اصول و ضوابط معماری اسلامی ایرانی و گسترش نمادهای دین و اخلاق، هویت بخشی به سیما و منظر شهرها و استحکام بناها، رعایت ملاک‌های، امانت، دینداری کفایت و کارآمدی، شفافیت فرآیندها و شناخت گلوگاه‌های فساد خیز و مبارزه جدی با عوامل آن، تسهیل، تسریع و انضباط در خدمت رسانی به شهروندان و پوشش فراگیر خدمات شهری، رعایت توزیع عادلانه خدمات امکانات و نگاه عدالت گستر به اقشار محروم و آسیب پذیر با رویکرد محله محوری، توجه اساسی به ظرفیت جوانان و رسیدگی ویژه به امور بانوان ایثارگران سالمندان و معلولان، اهتمام جدی و مسئولانه به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست و ارتقا فضای سبز شهری، افزایش نشاط و فضیلت‌های معنوی، فرهنگی و اجتماعی، توجه ویژه به آبادانی مراکز فرهنگی و مذهبی و ترویج هنجارهای اسلامی، تکریم و حسن سلوک با مردم و جلب اعتماد عمومی، جلب مشارکت‌های مردمی و نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات و همکاری متقابل با مسئولین ملی و محلی به منظور تقویت مدیریت شهری کارآمد.
امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و در ظل توجهات حضرت «بقیه ا… الاعظم اروحنا فداه» و رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط و لحاظ نمودن سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید. امیدوارم از خبر شهردار جدید شهر یاسوج منصوب شد راضی بوده باشید.

شهردار جدید شهر یاسوج منصوب شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۴ ۰۲:۳۸:۱۵