شمشیربازان اسلحه سابر به جدول ۳۲ نفره صعود کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شمشیربازان اسلحه سابر به جدول ۳۲ نفره صعود کردند به گزارش خبرنگار سایت احکام از هانگژو، مسابقات شمشیربازی اسلحه سابر بازی‌های آسیایی هانگژو از صبح امروز آغاز شد و علی پاکدامن و محمد رهبری در بخش انفرادی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
علی پاکدامن در نخستین بازی خود در مرحله گروهی، حریف ازبکستانی را از پیش رو برداشت و با کسب نتیجه ۵-۴ اولین برد را به نام خود ثبت کرد.
وی در دومین رویارویی خود با حریف عربستانی مواجه شد و با نتیجه ۵ بر ۲ شکست خورد. سپس مقابل نماینده هنگ کنگ قرار گرفت و او را با نتیجه ۵ بر ۳ از پیش رو برداشت. وی در چهارمین بازی، حریف قزاق را ۵ بر ۲ شکست داد. پاکدامن موفق شد نماینده نپال را نیز ۵-۱ از پیش رو بردارد.
محمد رهبری نیز که در گروه دوم مسابقات بود، در اولین بازی با نتیجه ۵ بر صفر نماینده کره را شکست داد. سپس مقابل نماینده ازبکستان قرار گرفت و او را نیز با نتیجه ۵-۴ از پیش رو برداشت. رهبری نماینده تایلند را نیز ۵-۲ مغلوب کرد و مقابل ویتنام هم ۵-۲ به پیروزی رسید. او در آخرین بازی مقابل حریف اردنی هم با نتیجه ۵ بر ۱ به پیروزی رسید تا هر دو شمشیرباز کشورمان به جدول ۳۲ نفره صعود کنند. امیدوارم از خبر شمشیربازان اسلحه سابر به جدول ۳۲ نفره صعود کردند راضی بوده باشید.

شمشیربازان اسلحه سابر به جدول ۳۲ نفره صعود کردند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۵ ۰۲:۳۸:۵۳