شرق و غرب، صحنه گردانان اغتشاشات اخیر کشور هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شرق و غرب، صحنه گردانان اغتشاشات اخیر کشور هستند به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار قاسم رضایی در آئین اختتامیه بیست و هفتمین دوره بصیرت ۱۴۰۱ ویژه گروه سوم رؤسای ادارات حوزه مرکزی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و سازمان حفاظت اطلاعات فراجا در مجتمع آموزشی فرهنگی و تربیتی عمار در قم گفت: بالاترین توفیق در این شهر مقدس زیارت کریمه اهل بیت (س) بوده و این توفیقی الهی است که از تمام برنامه‌ریزان و دست اندرکاران مجتمع آموزشی عمار قدردانی می‌کنم.
وی افزود: این دوره‌ها مزین به نام با مسمای بصیرت است، بصیرت یعنی آگاهی و تسلط به جوانب و زوایای مختلف یک موضوع که راهنمای کار باشد، در این دوره‌ها موضوعاتی در حوزه‌های اخلاقی، احکام، سیاسی و اعتقادی ارائه شده تا بصیرت جویان بهره مند شوند.
سردار رضایی با بیان اینکه کارکنان ستاد انتظامی جزئی از تصمیم‌سازها هستند که تدابیر را فراگرفته و تصمیم سازی می‌کنند، تصریح کرد: بحمدالله روند بسیار خوبی در فراجا وجود دارد و باور ما این است که مجموعه سازمان انتظامی مجموعه‌ای والا است.
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه به برکت اسلام، کشور ایران از لحاظ عزت و نفوذ ناپذیری در مقابله با دشمنان در جایگاه بالایی قرار دارد، اضافه کرد: ما در طول انقلاب اسلامی در مقابل آمریکا ایستادگی کرده و شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهیم اما خیلی از کشورها از گفتن این شعار واهمه دارند و این عزت ایران اسلامی است.
سردار رضایی با اشاره به اینکه مردم کشور مقتدر ایران، مردمی سایت احکامبان و مهمان دوست بوده و در دنیا به این صفت شناخته می‌شوند، خاطرنشان کرد: اینکه ما جلسات مان را با تلاوت قرآن کریم و سخنرانی‌هایمان را نیز با نام خداوند آغاز می‌کنیم، یعنی اینکه همه چیزمان را از خدا می‌دانیم و این عزتی بزرگ است، عزت مان را از برکت اسلام می‌دانیم.
فراجا مدیون نظام جمهوری اسلامی، مردم و رهبری است
وی با بیان اینکه به لباس مقدس فراجا که بر تن مان است افتخار می‌کنیم، تصریح کرد: فراجا مدیون نظام جمهوری اسلامی، مردم و رهبری است و مدیون هیچ سازمانی نیست ولی در عوض تکیه گاه عموم سازمان‌های کشور است.
جانشین فراجا با بیان اینکه انتظامی تکیه گاه اقتصاد، فرهنگ و علم است، گفت: در این فتنه عمیق اخیر که از بیرون از مرزها برنامه ریزی قبلی و هدایت شده بود، بعد از مردم و نفس مقام معظم رهبری، انتظامی کشور نقشی مهم در خنثی سازی آن داشته است.
وی با تاکید بر اینکه از فرهنگ سازمان می‌بایست پاسداری و حفاظت شود، خاطرنشان کرد: دشمن امروز مقام معظم رهبری، باورهای مردم و سازمان مقتدر انتظامی کشور را هدف گرفته است.
سردار رضایی گفت: بعد از شهادت قهرمان ملی ما شهید “حاج قاسم سلیمانی” مقام معظم رهبری فرمودند مکتب حاج قاسم سلیمانی زنده است و ما حقیقتاً از این مکتب “بی‌توقع بودن، معامله با خداوند، خود را ارزان نفروختن، فدای ارزش‌ها شدن و اخلاص” را در فراجا مشاهده کرده و این فرهنگ جاری سازمان ماست.
جانشین فراجا با تاکید بر اینکه سازمان انتظامی حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است و راه شهدا را طی می‌کند، افزود: بایستی برای نسل نوجوان و جوان جامعه حقایق و موفقیت‌ها بازگو شده و نگذاریم دشمنان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای واقعیت‌های جامعه را وارونه جلوه دهند.
ما باید امنیت کسب و کار را تأمین کنیم
وی در ادامه با اشاره به حضور خود در بازار تهران و گفت و شنود با بازاریان، گفت: قاطبه کسبه و بازاریان افرادی انقلابی، متدین و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی هستند و ما باید امنیت کسب و کار را تأمین کنیم و مسئولان کشور نیز به مشکلات آنان رسیدگی کنند.
جانشین فراجا با بیان اینکه شرق و غرب صحنه گردانان اغتشاشات اخیر در کشور هستند، تصریح کرد: با اطلاعاتی که ما در دست داریم، دشمنان معتقدند بایستی به آرمان‌های انقلاب اسلامی تاخت چون ما منافع نامشروع آنها را به خطر انداخته ایم.
سردار رضایی با بیان اینکه بحمدالله مردم همواره در صحنه بوده و خودشان صاحب این انقلاب هستند، گفت: متأسفانه برخی از مدیران در حوادث اخیر اظهار نظرهای نابجایی داشتند، آنهایی که خود را جز خواص می‌دانستند امتحانشان را به خوبی پس ندادند، گذراندن دوره‌های بصیرت را برای این خواص بی بصیرت توصیه می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه خواص تا کی می‌خواهند بترسند و تا کی باید وادادگی داشته باشند، گفت: بصیرت یعنی پدر شهید عجمیان که هنوز فرزند خود را دفن نکرده برای دشمن رجز خوانی می‌کند، امیدوارم همه ما در این فتنه بوجود آمده بتوانیم از امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم و ثابت قدم بمانیم و به تکلیف خود عمل کنیم.
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور، بصیرت جویان حاضر را که به عنوان تصمیم سازان برای تصمیم گیری مسئولان فراجا بودند، به توکل بر خدا در همه امور، اخلاص در همه کارها و جاری کردن اخلاق عملی در اقدامات و عملکرد خود توصیه و خاطرنشان کرد: ستاد قوه عاقله و تکیه گاه صف است نه رابط و واسط بین صف و ستاد. امیدوارم از خبر شرق و غرب، صحنه گردانان اغتشاشات اخیر کشور هستند راضی بوده باشید.

شرق و غرب، صحنه گردانان اغتشاشات اخیر کشور هستند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۴ ۰۲:۴۱:۰۰