شب‌شعر «خاتم سلیمانی» در بوشهر برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شب‌شعر «خاتم سلیمانی» در بوشهر برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، امید پارسایی فر سه شنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت سومین سالگرد سومین شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی شب‌شعری با حضور رئیس دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر و جمعی از شاعران آئینی استان بوشهر برگزار شد.
رئیس حوزه هنری استان بوشهر افزود: در این شب‌شعر شاعران سروده‌های خود را درباره ابعاد شخصیتی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، قرائت کردند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه شعر «خاتم سلیمانی» گفت: در این کارگاه شاعران آئینی استان محمدرضا احمدی فر، مازیار اسدی، محمد مرادی، محمد صالح منصوری، محمدامینی، بهنام هنری و زهرا تعجب، فاطمه میرزایی، حدیث زنگنه، دریا افکار آزاد، زینب وطن‌خواه، مریم شیخیونی و سایت احکامناز میرزا زاده با مجری‌گری غلامرضا ابراهیمی به قرائت اشعار خود درباره سردار شهید سلیمانی پرداختند.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر بیان کرد: در بخشی از این مراسم محمد مرادی و محمدامینی از شاعران ایثارگر به ذکر خاطرات خود از شهید حاج قاسم سلیمانی و فضائل اخلاقی ایشان پرداخت.
وی تصریح کرد: استقبال و حضور دوستداران شعر و ادب به همراه مسئولان فرهنگی از این شب‌شعر، در کنار نمایشگاه پوستر، نقاشی، عکس ” روایت قهرمان” این مراسم را به شب‌شعر به یادماندنی تبدیل کرد. امیدوارم از خبر شب‌شعر «خاتم سلیمانی» در بوشهر برگزار شد راضی بوده باشید.

شب‌شعر «خاتم سلیمانی» در بوشهر برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۴ ۰۲:۴۲:۰۴