سیره شهید سلیمانی به نسل جدید منتقل شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سیره شهید سلیمانی به نسل جدید منتقل شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، یوسف نوری شامگاه دوشنبه در جمع فرهنگیان در بیت الزهرای کرمان گفت: ما معلمان باید سیره حاج قاسم را به نسل جدید و دانش آموزان آموزش دهیم که حتماً به تربیت این نسل کمک خواهد کرد.
وی افزود: شهید سلیمانی یک عرصه سخت و جدی مثل جنگ را به عرصه تربیتی و آموزشی تبدیل کرد و نقش یک مدیر، معلم و مربی را بازی کرد.
وی تاکید کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حتی در میدان مبارزه نیز احسان به والدین برایش مهم بود.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حاج قاسم قدرت طلب نبود، ادامه داد: این شهید عزیز در اوج مشکلات، تاسی به دفاع از حریم ولایت و حضرت زهرا (س) می‌کرد و این رفتار بسیار ارزشمند است که معلمان ما باید به نسل آینده منتقل کنند.
وی اظهار داشت: خاطرات حاج قاسم سلیمانی را که مرور کند به نوعی به سیره پیامبر (ص) و امامان (ع) شبیه بود و همواره دوستدار ولایت و در خط رهبری قرار داشت.
نوری تاکید کرد: اگر سیره شهید سلیمانی را به بچه‌ها و دانش آموزان منتقل شود همه بچه‌ها حاج قاسم می‌شوند همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما حاج قاسم‌های زیادی داریم که باید شناسایی و به جامعه معرفی شوند. امیدوارم از خبر سیره شهید سلیمانی به نسل جدید منتقل شود راضی بوده باشید.

سیره شهید سلیمانی به نسل جدید منتقل شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۳ ۰۲:۳۸:۰۵