سه امتیاز شمس آذر را برگردانید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سه امتیاز شمس آذر را برگردانید به گزارش خبرنگار سایت احکام، سعید دقیقی در نشست خبری پس از بازی با فولاد خوزستان اظهار کرد: با بازیکنان عهد بسته بودیم که در سال ۱۴۰۳ شروع خوب و قوی داشته باشیم.
وی افزود: شرایط اقتصادی و رقابت نابرابر با تیم‌های متمول کار را برای ما سخت می‌کند اما از روز اول اعتقاد داشتم و دارم که این بازیکنان شایسته هستند.
سرمربی شمس آذر بیان کرد: جدای از مسائل فنی از روح آتش نشان فداکار چگینی که بارها در این ورزشگاه در کنار تیم بودند یاد کردیم و هم قسم شدیم که در این بازی نتیجه بگیریم.
وی با بیان اینکه یکی از بهترین بازی‌های شمس آذر در لیگ برتر بود و با اختلاف خیلی زیاد می‌توانستیم بازی را ببریم، تصریح کرد: فولاد تیمی است که مربی خیلی خوب و بازیکنان با کیفیتی دارند اما بازیکنان ما امروز فوق العاده بودند.
دقیقی با تاکید بر اینکه از لحاظ خلق موقعیت امروز بیشترین خلق موقعیت در لیگ را داشتیم، تصریح کرد: مغرور نمی‌شویم و برای بازی با استقلال باید آماده شویم و از همین الان باید ریکاوری را آغاز کنیم.
وی ادامه داد: از شهرداری و استانداری تقاضا داریم برای بازی با استقلال وسیله ایاب و ذهاب را تأمین کنند تا شاهد حضور خوب مردم قزوین در ورزشگاه آزادی باشیم.
سرمربی شمس آذر با بیان اینکه در این بازی حتی در نیمه نخست که باد برخلاف ما بود خیلی موقعیت ایجاد کردیم، بیان کرد: فولاد از نظر فنی امروز حرفی در برابر شمس آذر نداشت و ما از دقیقه اول تاکتیک خود را عملی کردیم.
وی با بیان اینکه عیسی مرادی باید کیفیتی که در حین بازی دارد در ضربات آخر نیز داشته باشد، خاطرنشان کرد: بازیکنان جوانی که در این نیم فصل جذب کردیم فقط برای کسب تجربه جذب شده‌اند و بازیکنان با تجربه‌ای نداریم البته جوانانی که داریم همه شایسته هستند.
دقیقی در پایان با بیان اینکه از آقای تاج و رئیس کمیته استیناف تقاضا داریم امتیاز منفی ۳ شمس آذر را به صفر تبدیل کنند، یادآور شد: این کسر امتیاز برای تیمی با این توان مالی که به تمامی قوانین نیز احترام گذاشته دور از انصاف است. امیدوارم از خبر سه امتیاز شمس آذر را برگردانید راضی بوده باشید.

سه امتیاز شمس آذر را برگردانید  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۳ ۰۲:۴۳:۲۸