سرعت عمل اکیپ‌های محلول‌پاشی تا چند روز آینده بیشتر
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سرعت عمل اکیپ‌های محلول‌پاشی تا چند روز آینده بیشتر
می‌شود
به گزارش سوالات شرعی و احکام، یعقوب هوشیار با بیان اینکه طراحی و اجرای طرح محلول پاشی جای هیچ نقدی ندارد، حذف نمک پاشی را گامی مؤثر در راستای سلامتی شهروندان و حفظ محیط زیست شهر تبریز قلمداد کرد.
وی در عین حال از ارزیابی و رفع نقاط ضعف اجرای طرح محلول پاشی خبر داد و افزود: به کارشناسان مربوطه دستور داده شده تا در اسرع وقت نسبت به ارزیابی و رفع نقاط ضعف سه مرحله پاشش این محلول اقدام کنند.
شهردار تبریز ضمن دعوت شهروندان به صبر و حوصله بیشتر به هنگام بارش برف، ابراز امیدواری کرد که اکیپ‌های خدمات شهری شهرداری طی روزهای آینده بتوانند بدون کمترین ایراد نسبت به برفروبی و محلول پاشی اقدام کنند.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به هشدارهای هواشناسی، تأخیر در انجام سفرهای درون شهری را از جمله راهکارهای مقابله با خطرات ناشی از بارش برف دانست و گفت: شهروندان عزیز می‌توانند در چنین مواقعی برای سفرهای ضروری خود از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
هوشیار با بیان اینکه توپوگرافی شهر تبریز بخصوص در منطقه شرق شهر خاص است و هنگام بارش برف شهروندان این مناطق دچار مشکل می‌شوند، از تقویت و تجهیز سیستم برفروبی و محلول پاشی در این مناطق طی روزهای آینده خبر داد.
وی با اشاره به وجود نقاط ضعف حتی در برفروبی و بازگشایی معابر در سال‌های گذشته که با روش نمک پاشی انجام می‌شد علت آن را حجم زیاد بارش برف دانست و افزود: این نوع نقدها ربطی به روش جدید محلول پاشی ندارد بلکه مشکل اصلی در سرعت عمل است که در روزهای آینده تقویت می‌شود. امیدوارم از خبر سرعت عمل اکیپ‌های محلول‌پاشی تا چند روز آینده بیشتر
می‌شود
راضی بوده باشید.

سرعت عمل اکیپ‌های محلول‌پاشی تا چند روز آینده بیشتر
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۰ ۰۲:۳۹:۳۱