سالگرد شهادت «حاج قاسم سلیمانی» و فرماندهان جبهه مقاومت
برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سالگرد شهادت «حاج قاسم سلیمانی» و فرماندهان جبهه مقاومت
برگزار شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و فرماندهان جبهه مقاومت شامگاه دوشنبه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.
در این مراسم که با حضور زائران و مجاوران کریمه اهل بیت (س) برگزار شد؛ حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی به ایراد سخن و مجتبی رمضانی نیز مداحی کرد.
استاد حوزه علمیه قم در این مراسم در سخنانی با تسلیت فرا رسیدن شهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش اظهار داشت: سردار سلیمانی انسانی مخلص بود و برای رضای خدا کار می‌کرد و هیچ هوای نفسی در او نبود و به همین دلیل خداوند این جایگاه را به وی عنایت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی بیان داشت: در مراسم تشییع شهید سلیمانی و همرزمانش میلیون‌ها نفر در شهرهای مختلف حضور یافتند و این منزلتی که خداوند به ایشان داد ثمره اخلاص او در دنیا بود.
وی بیان داشت: سردار سلیمانی به اهل بیت عصمت و طهارت توسل می‌کرد و ارادت وی به حضرت زهرا (س) زبانزد همگان است و سالیان متمادی در بیت الزهرا (س) در کرمان در ایام فاطمیه مجلس عزا برپا می‌کرد.
این استاد حوزه علمیه قم افزود: سردار سلیمانی در بسیاری از جهات دارای ویژگی‌های بارزی بود از جمله اینکه فرماندهی شجاع و با ایمان بود و تلاش می‌کرد تا با همه جامعه ارتباط داشته باشد و در عین حال وارد بازی‌های سیاسی نشود.
وی گفت: سردار سلیمانی با روحیه جهادی که داشت توانست جبهه مقاومت را در منطقه ایجاد و دست داعش و تکفیری‌ها را از منطقه کوتاه کند. امیدوارم از خبر سالگرد شهادت «حاج قاسم سلیمانی» و فرماندهان جبهه مقاومت
برگزار شد
راضی بوده باشید.

سالگرد شهادت «حاج قاسم سلیمانی» و فرماندهان جبهه مقاومت
برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۳ ۰۲:۳۷:۱۰