ساخت ۲۸۰۰ مگاوات انرژی بادی و خورشیدی در استان قزوین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ساخت ۲۸۰۰ مگاوات انرژی بادی و خورشیدی در استان قزوین به گزارش خبرنگار سایت احکام مهدی رجحانی شامگاه سه شنبه در همایش ایجاد نیروگاه خورشیدی در نواحی صنعتی استان قزوین اظهار کرد: استان قزوین ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه انرژی‌های نو و تجدید پذیر دارد دارد و بر همین اساس نیز از سرمایه گذاران این حوزه حمایت خواهد کرد.
وی با بیان اینکه اقدامات خوبی تا به امروز در این مسیر انجام شده است افزود: ارزان بودن انرژی‌های تجدید پذیر باعث رونق و احداث نیروگاه خورشیدی در دنیا کشور و همچنین استان قزوین شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین با بیان اینکه پیش بینی می‌شود احداث نیروگاه خورشیدی و تجدید پذیر در دنیا تا سال ۲۰۳۰ سه برابر شود عنوان کرد: در استان قزوین در سال گذشته تولید ۲۸۰۰ مگاوات انرژی بادی و خورشیدی در دستور کار قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: اعطای مجوز زمین و زیرساخت‌های حمایتی مقدمات ایجاد نیروگاه خورشیدی و در این زمینه در استان قزوین انجام شده است.
رجحانی با بیان اینکه استان قزوین استان‌های پیشگام برای احداث نیروگاه خورشیدی و تجدید پذیر است اضافه کرد: بسیاری از دستگاه‌ها در استان قزوین زمین‌های خوب و بزرگی دارند می‌تواند برای هر سه مورد استفاده قرار می‌گیرد که تحقق آن نیازمند حمایت وزارت نیرو است. امیدوارم از خبر ساخت ۲۸۰۰ مگاوات انرژی بادی و خورشیدی در استان قزوین راضی بوده باشید.

ساخت ۲۸۰۰ مگاوات انرژی بادی و خورشیدی در استان قزوین  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۴ ۰۲:۴۱:۵۸