ساخت مسکن محرومان از اولویت‌های بنیاد مسکن استان بوشهر
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ساخت مسکن محرومان از اولویت‌های بنیاد مسکن استان بوشهر
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام محمود پارمان شنبه شب در نشست با امام جمعه دلوار اظهار داشت: یکی از نقاط عطف انقلاب اسلامی تأسیس حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) بود که تاکنون مردم محروم و نیازمند در سراسر کشور مخصوصاً روستاییان توانسته‌اند از خدماتی که از سوی حساب ۱۰۰ می‌شود، بهره‌مند شوند.
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: تمامی این کمک‌ها از برکت وجود حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری است که در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت ساری و جاری است.
وی گفت: نیاز است مردم از ظرفیت‌های حساب ۱۰۰ آگاه شوند که در این راستا همراهی و همکاری رسانه‌ها و ائمه جمعه نقش مهمی ایفا می‌کند.
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ادامه داد: خیرین در سراسر استان پای کار بیایند تا بتوان از طریق ظرفیت‌های حساب ۱۰۰ امام (ره) و همچنین تسهیلات مسکن روستایی و تفاهمنامه‌های بنیاد مسکن با سازمان‌ها و نهادهای مختلف حمایتی و دولتی در جهت محرومیت زدایی از مناطق محروم و کم‌برخوردار گام‌های مؤثری برداشته شود.
وی گفت: مردمی سازی امورات و برنامه‌های کشور در تأسیس حساب ۱۰۰ از سوی حضرت امام (ره) بیانگر این است که تمامی امور باید به دست مردم انجام شود و این همان حکمرانی مردمی است.
وی گفت: همچنین نشستی با معتمدین و متنفذان در بخش دلوار برگزار شد که مقرر شد معتمدین و مسئولان محلی در بخش دلوار محرومین و خیرین در روستاها را جهت معرفی به بنیاد مسکن استان شناسایی کنند تا بتوان از طریق ظرفیت‌های خیرین و حساب ۱۰۰ امام (ره) راهگشای حل مشکل تأمین مسکن نیازمندان شد.
وی اضافه کرد: ساخت مسکن محرومین در اولویت مأموریت‌های بنیاد مسکن قرار دارد و امروز مصمم هستیم تا چهره فقر از روستاها زدوده شود.
وی بیان کرد: بنیاد مسکن استان بوشهر برای تأمین مسکن مورد نیاز محرومین فاقد مسکن یا دارای مسکن غیر مقاوم برنامه‌های عملیاتی دارد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: فونداسیون اولین واحد مسکونی از تعهدات درون سازمانی بنیاد مسکن جهت تأمین ۲۰۰ واحد مسکن محرومین در سال جاری در استان بوشهر در روستای خور شهاب از توابع شهرستان تنگستان اجرایی و به پایان رسیده است. امیدوارم از خبر ساخت مسکن محرومان از اولویت‌های بنیاد مسکن استان بوشهر
است
راضی بوده باشید.

ساخت مسکن محرومان از اولویت‌های بنیاد مسکن استان بوشهر
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۲ ۰۲:۵۵:۰۲