روان سازی ترافیک شهر زنجان با احداث پروژه غیرهم‌سطح شهیدان
کریمی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روان سازی ترافیک شهر زنجان با احداث پروژه غیرهم‌سطح شهیدان
کریمی
علیرضا فیروزفر در آیین کلنگ‌زنی پروژه غیرهم‌سطح شهیدان کریمی که در منطقه غرب زنجان واقع شده است، ضمن تبریک به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، با بیان اینکه مردم از مسئولان به ویژه مسئولان حوزه شهری انتظارات زیادی دارند، گفت: یکی از انتظارات معقول شهروندان، تسهیل در امور ترافیک است.
وی با اشاره به اینکه پروژه غیرهم‌سطح شهیدان کریمی در راستای روان‌سازی ترافیک در غرب شهر زنجان کلنگ‌زنی می‌شود، ادامه داد: با توجه به قرارگیری فرودگاه، پروژه‌های مسکن ملی و …، یکی از نیازهای ضروری این منطقه، ایجاد بستری برای روان‌سازی ترافیک به عنوان یکی از خدمات مورد نیاز مردم این منطقه بود که خوشبختانه امروز شاهد کلنگ‌زنی این پروژه هستیم.
این مسئول با تاکید بر اینکه تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان این است که به برنامه‌های راهبردی خود جامه عمل پوشانده و آن‌ها را عملیاتی کند، خاطرنشان کرد: طبق توافقات صورت گرفته با قرارگاه خاتم‌الانبیا، پروژه غیرهم‌سطح شهیدا کریمی با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
فیروزفر با بیان اینکه علاوه بر پروژه غیرهم‌سطح شهیدان کریمی، اجرای چند پروژه دیگر نیز به قرارگاه خاتم‌الانبیا واگذار شده است، افزود: بی‌تردید با اجرایی شدن این پروژه عظیم، شاهد روان‌سازی ترافیک در منطقه غرب زنجان که به دلیل قرارگیری آرامستان، پروژه‌های مسکن ملی، فرودگاه و … تردد قابل توجهی در این منطقه انجام می‌شود، خواهیم بود. امیدوارم از خبر روان سازی ترافیک شهر زنجان با احداث پروژه غیرهم‌سطح شهیدان
کریمی
راضی بوده باشید.

روان سازی ترافیک شهر زنجان با احداث پروژه غیرهم‌سطح شهیدان
کریمی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۵ ۰۲:۴۰:۵۹