رزمایش دیدار از ۳۰۰ خانواده معزز شهدا در رشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رزمایش دیدار از ۳۰۰ خانواده معزز شهدا در رشت به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد نیک فطرت بعد از ظهر پنج شنبه گفت: روز وفات حضرت ام البنین (س) که خود همسر و مادر شهید است به عنوان روز تکریم مادران و همسران شهدا انتخاب شد.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: امروز بر همه ما لازم است تا راه شهدا را ادامه دهیم و مادران و همسران نیز همچون حضرت ام البنین (س) طی طریق نمایند.
سرهنگ نیک فطرت: به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) سپاه ناحیه مرکزی رشت توسط پاسداران و بسیجیان خود رزمایش تکریم از مادران و همسران شهدا را برگزار کرد.
وی گفت: ما پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه مرکزی رشت و حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان رشت با انجام این رزمایش، میثاقی دوباره با شهدا بستیم و تا آخرین قطره خون در مسیر هدایتگری‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی حرکت می‌کنیم و خدمتگزار مردم در تحقق تمدن نوین اسلامی خواهیم بود.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت افزود: در این رزمایش آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت حضور داشتند و در پایان از ۳۰۰ مادر و همسر شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تجلیل به عمل آمد. امیدوارم از خبر رزمایش دیدار از ۳۰۰ خانواده معزز شهدا در رشت راضی بوده باشید.

رزمایش دیدار از ۳۰۰ خانواده معزز شهدا در رشت  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۶ ۰۲:۴۷:۰۷