راننده وانت نیسان برهم زننده آرامش شهروندان در اردبیل دستگیر
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر راننده وانت نیسان برهم زننده آرامش شهروندان در اردبیل دستگیر
شد
سرهنگ سید حجت فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام، با بیان اینکه با بیان اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است، اظهار کرد: راننده وانت نیسان برهم زننده آرامش شهروندان در اردبیل دستگیر و با تشکیل پرونده مجرمانه راننده تحویل مراجع قضائی شد.
وی افزود: این راننده با تعبیه سیستم منفجره در قسمت اگزوز وسیله نقلیه باعث ایجاد رعب و وحشت در بین اهالی اردبیل شده بود که با انجام اقدامات پلیسی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی شناسایی و برابر مقررات خودرو توقیف شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل با هشدار به کسانی که مرتکب چنین رفتارهایی در سطح خیابان‌ها می‌شوند، گفت: علاوه بر توقیف و اعمال قانون این گونه خودروها اگر منجر به تصادف جرحی و یا فوتی شوند برای آنها پرونده تشکیل و راننده خاطی به مرجع قضائی تحویل داده خواهد شد.
سرهنگ فتاحی با بیان اینکه پلیس در مسیر ارتقا و افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد، افزود: با مخلان نظم و امنیت ترافیکی که با ایجاد هرگونه آلودگی صوتی و صدای ناهنجار، انجام حرکات نمایشی و تخلفات حادثه ساز موجب مزاحمت و سلب آسایش و آرامش شهروندان می‌شوند برابر قانون و مقررات برخورد خواهیم کرد. امیدوارم از خبر راننده وانت نیسان برهم زننده آرامش شهروندان در اردبیل دستگیر
شد
راضی بوده باشید.

راننده وانت نیسان برهم زننده آرامش شهروندان در اردبیل دستگیر
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۲ ۰۲:۴۳:۲۱