رئیس امارات و امیر قطر تلفنی رایزنی کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رئیس امارات و امیر قطر تلفنی رایزنی کردند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، محمد بن زائد آل نهیان رئیس امارات متحده عربی و شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر در گفتگویی تلفنی پیرامون روابط دوجانبه و راهکارهای توسعه آن رایزنی کردند.
بر اساس این گزارش، خبرگزاری رسمی امارات (وام) اعلام کرد که محمد بن زائد به صورت تلفنی با تمیم بن حمد پیرامون روابط دوجانبه و راهکارهای تقویت همکاری مشترک و توسعه دورنمای این همکاری در زمینه‌های مختلف همسو با منافع متقابل دو کشور بحث و تبادل نظر کرد.
بررسی موضوعات منطقه‌ای و بین المللی دارای اهمیت مشترک از دیگر محورهای مورد بحث در گفتگوی تلفنی رئیس امارات و امیر قطر اعلام شده است.
محمد بن زائد آل نهیان در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۲۲ به قطر سفر کرده بود. این سفر نخستین سفر رئیس امارات به قطر از زمان پایان بحران بین دوحه و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس بود.
خبرگزاری امارات این سفر را برخاسته از روابط برادرانه بین دو کشور اعلام کرد. دفتر امیر قطر در آن زمان اعلام کرد که شیخ تمیم بن حمد آل ثانی از شیخ محمد بن زائد آل نهیان حین ورود به دوحه پایتخت قطر استقبال کرد. امیدوارم از خبر رئیس امارات و امیر قطر تلفنی رایزنی کردند راضی بوده باشید.

رئیس امارات و امیر قطر تلفنی رایزنی کردند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۳۱ ۰۲:۳۷:۵۲