دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مسؤولان است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مسؤولان است به گزارش خبرنگار سایت احکام، ابراهیم حسینی پنج شنبه شب در دیدار با خانواده شهیدان والامقام خان عزیزی به مناسبت دهه کرامت اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا موجب افتخار و توفیقی بزرگ الهی است که نصیب خدمت گذاران نظام شده است.
بخشدار شبانکاره امنیت پایدار کشور را مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: شهدا با از جان گذشتگی، ایثار و نثار خون خود امنیت پایدار و آرامش را به مردم ایران اسلامی به ارمغان آوردند و همه ما قدردان ایثار و فداکاری شهدا هستیم.
حسینی در ادامه بیان داشت: خانواده شهدا دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده‌اند و امروز وظیفه ما است که نسبت به تکریم خانواده شهدا و یادگاران آنان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با احساس مسئولیت بیشتری تلاش کنیم.
دیدار با خانواده شهدا از برنامه‌های شاخص دهه کرامت در بخش شبانکاره است که در این راستا ا بخشدار شبانکاره، نماینده خانواده شهدا و فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت ام البنین (س) شبانکاره و جمعی از بسیجیان با خانواده شهیدان والامقام خان عزیزی دیدار کردند.
در پایان این مراسم از خانواده شهیدان والامقام «خان عزیزی» تجلیل شد. امیدوارم از خبر دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مسؤولان است راضی بوده باشید.

دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مسؤولان است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۷ ۰۲:۳۹:۱۵