دو طلای روز چهارم به اصفهان و کرمانشاه رسید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دو طلای روز چهارم به اصفهان و کرمانشاه رسید به گزارش خبرنگار سایت احکام، در ادامه این رقابتها که تحت عنوان مرحله نخست مسابقات ورود به اردوی تیم ملی محسوب می‌شود، از چهارشنبه هفتم دی ماه به میزبانی خانه تکواندو در محل فدراسیون آغاز شده امروز شنبه دهم دیماه با برگزاری مبارزات اوزان چهارم و هشتم پیگیری شد.
در وزن ۶۸- کیلوگرم ۱۰۸ تکواندوکار حضور داشتند که در مبارزه پایانی علی خوش روش در یک رقابت نزدیک برابر امیر مرتضی عابدیان صاحب برتری شد و نخستین طلای کرمانشاه را به خود اختصاص داد. عابدیان نقره گرفت و دو مدال برنز این وزن هم به شایان صحبتی دیگر نماینده کرمانشاه و ابوالفضل قشقایی از تهران تعلق گرفت.
در وزن ۸۷+ کیلوگرم نیز ۲۷ تکواندوکار به مصاف رفتند که در نهایت این محمدرضا خانی از اصفهان بود که با پیروزی برابر سید ابراهیم حسینی از قزوین روی سکوی نخست ایستاد. حسینی نقره گرفت و مدال برنز هم به متین امیرمحمدی و دانیال یزدانی هر دو از تهران رسید.
فردا یکشنبه یازدهم دی ماه در روز پنجم و پایانی رقابت‌ها ۱۴۰ تکواندوکار در دو وزن ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم به دیدار رقبای خود می‌روند.
نفرات برتر وزن ۶۸- کیلوگرم:
۱- علی خوش روش- کرمانشاه
۲- امیرمرتضی عابدیان – مازندران
۳- شایان صحبتی (کرمانشاه) -ابوالفضل قشقایی (تهران)
نفرات برتر وزن ۸۷+ کیلوگرم:
۱- محمدرضا خانی- اصفهان
۲- سید ابراهیم حسینی – قزوین
۳- متین امیرمحمدی (تهران) و دانیال یزدانی (تهران) امیدوارم از خبر دو طلای روز چهارم به اصفهان و کرمانشاه رسید راضی بوده باشید.

دو طلای روز چهارم به اصفهان و کرمانشاه رسید  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۱ ۰۲:۳۹:۱۷