دوره بالندگی کارشناسان و متخصصین تربیت بدنی در بوشهر برگزار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دوره بالندگی کارشناسان و متخصصین تربیت بدنی در بوشهر برگزار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر عصر پنجشنبه در آئین گشایش هشتمین دوره بالندگی حرفه ای کارشناسان و متخصصین تربیت بدنی و پنجمین همایش کشوری انجمن‌های ورزش دانشجویی خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: استان بوشهر از تاریخ و فرهنگ کهن و غنی برخوردار بوده است و در دوران‌های مختلف این استان حماسه آفرینی داشته است.
رضا درویشی گفت: دانشجو معلمان ما سرمایه‌های گران‌سنگ ایران هستند و آینده نظام تعلیم و تربیت این کشور به دست شما سپرده می‌شود.
درویشی بیان داشت: مقوله تربیت بدنی و سلامت بسیار مهم است و نقش تربیت بدنی در جامعه امروز کم نظیر، فوق العاده و تأثیرگذار است و باید به این مهم بسیار توجه داشته باشیم و دانشجو معلم ما اگر به سلامت دانش آموزان توجه داشته باشد، یکی از ابعاد آن حوزه ورزش است.

وی تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم دانشجو معلمانی در طراز انقلاب اسلامی تربیت کنیم و دانشجو معلمان ما در آینده به عنوان معلم دانش آموزانی شایسته برای این نظام اسلامی تربیت کنند.
درویشی متذکر شد: دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر ۲۵ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و لذا وظیفه ما خطیر و جایگاه ما جایگاه بس بلندی است.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: امیدوارم که این دوره برای شما کارشناسان تربیت بدنی پردیس‌ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان و دبیران انجمن‌های ورزش دانشجویی خوابگاهی دانشگاه مفید و مؤثر باشد.
در پایان این آئین از محمد حسین زاهدی فر داور بین المللی فوتبال ایران و رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان بوشهر، عبدالرضا کریمی زاده آقای گل فوتبال هفت‌نفره جانبازان و معلولین (پاراالمپیک و جهان) و رئیس اداره ورزش و جوانان بخش سعدآباد و تارا سوری نخستین بانوی مدال آور تنیس روی میز ایران در آسیا و دارنده مدال برنز نونهالان دختر آسیا با حضور معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تقدیر شد.
در این آئین مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر و رئیس اداره تربیت بدنی این معاونت، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان بوشهر، همکاران ستادی دانشگاه فرهنگیان، مسئولان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، کارشناسان تربیت بدنی پردیس و مراکز و دبیران انجمن‌های ورزش دانشجویی خوابگاهی حضور داشتند.
 امیدوارم از خبر دوره بالندگی کارشناسان و متخصصین تربیت بدنی در بوشهر برگزار
شد
راضی بوده باشید.

دوره بالندگی کارشناسان و متخصصین تربیت بدنی در بوشهر برگزار
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۶ ۰۲:۴۵:۴۹