دعوت مرکز مدیریت حوزه به شرکت در اجتماع اعتراضی علما و مردم
قم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دعوت مرکز مدیریت حوزه به شرکت در اجتماع اعتراضی علما و مردم
قم
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مرکز مدیریت حوزه‌های علیه در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقام معظم رهبری از آحاد مردم قم و حوزویان برای حضور در تجمع اعتراضی روز یکشنبه ۱۸ دی ماه دعوت کرد که متن آن به شرح زیر است.
بسمه تعالی
ملت غیور و انقلابی ایران اسلامی، عالمان، اساتید و طلاب ولایی حوزه‌های علمیه بار دیگر مجله‌ای وقیح و بی شرم که توهین و گستاخی به پاک‌ترین باورهای میلیون‌ها انسان مسلمان را رویه عادی شده خود قرار داده و دامن هنر را به بی حرمتی‌ها آلوده است، در قالب کاریکاتور هجمه ای شیطانی بر علیه ارزش‌های انسانی و الهی، نام مبارک حضرت حق تعالی (تبارک اسمه و جل جلاله) و رمز مرجعیت شیعه و شخصیت عظیم الشأن رهبری معظم (دام ظله) اقدام کرده است.
حوزه‌های علمیه ایران و جهان این حرکت ضد انسانی، ضد ایمانی، نفرت پراکنانه، خشونت طلبانه و بغض آفرین را تعرض به امت اسلام، مرجعیت شیعه، ملت شریف ایران و اسلام عزیز و فراتر از یک اقدام محدود و خودسرانه ارزیابی کرده، و بدینوسیله از عموم مردم متدین و غیور ایران اسلامی و علما، اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه دعوت می‌نماید تا با صدایی بلند و فریادی روشن گرانه این عمل مذبوحانه را محکوم و در حمایت از مرجعیت دینی و رهبر فرزانه انقلاب مد ظله العالی بپاخیزند.
از این رو همه شما عزیزان را برای تجمع در روز یکشنبه ۱۸ دی ماه ۱۴۰۱ در آستان با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها فرا خوانده و اعلام می‌دارد که دروس حوزه‌های علمیه از ساعت ده صبح بدین منظور تعطیل خواهد بود. امیدوارم از خبر دعوت مرکز مدیریت حوزه به شرکت در اجتماع اعتراضی علما و مردم
قم
راضی بوده باشید.

دعوت مرکز مدیریت حوزه به شرکت در اجتماع اعتراضی علما و مردم
قم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۸ ۰۲:۳۹:۰۵