درگیری فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر درگیری فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شهاب، منابع فلسطینی شامگاه چهارشنبه از وقوع درگیری‌های شدید با نظامیان اشغالگر در بیشتر مناطق و محلات قدس اشغالی خبر دادند.
بر اساس این گزارش، مناطق سلوان، العیساویه، الطور، صور باهر و اردوگاه شعفاط شاهد درگیری بین نظامیان صهیونیست و فلسطینی‌ها بود.
نظامیان صهیونیست در جریان درگیری‌ها در محله عین اللوزه در منطقه سلوان واقع در جنوب مسجدالاقصی، دو جوان فلسطینی را پس از زخمی کردن آنها با گلوله جنگی بازداشت کردند.
در جریان درگیری‌ها در منطقه الطور در قدس اشغالی، جوانان فلسطینی نظامیان صهیونیست را با مواد محترقه هدف قرار دادند.
نظامیان صهیونیست اقدام به پرتاب گاز اشک آور به سمت خانه‌های شهروندان فلسطینی کردند.
درگیری‌ها در قدس اشغالی به مناطق صور باهر الطور کشیده شد و جوانان فلسطینی به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین کوکتل مولوتف پرتاب کردند.
نظامیان صهیونیست همچنین اقدام به برپایی پست ایست و بازرسی در نزدیکی منطقه بیت حنینا واقع در شمال قدس اشغالی کردند.
گروه‌های ملی و الامی در عناتا، ضاحیه السلام و اردوگاه شعفاط، الطور، العیساویه، سلوان و رأس العامود درپی شهادت نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، روز پنج شنبه را اعتصاب سراسری اعلام کردند.
این نوجوان فلسطینی که در جریان درگیری‌ها در اردوگاه شعفاط در قدس اشغالی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شده بود به شهادت رسید.
همچنین منابع محلی تصاویری را از لحظه مجروح شدن این نوجوان فلسطینی منتشر کردند که نظامیان صهیونیست اقدام به ضرب و شتم او و پاره کردن لباس‌هایش کردند. امیدوارم از خبر درگیری فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی راضی بوده باشید.

درگیری فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۶ ۰۲:۳۸:۳۹