درخشش پیشکسوتان کردستانی در مسابقات قهرمانی کاراته
کشور

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر درخشش پیشکسوتان کردستانی در مسابقات قهرمانی کاراته
کشور
آمنه غلام ویسی در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان آقایان در دو بخش کاتا و کومیته شش رده سنی روز جمعه ۱۹ خرداد ماه با حضور ۲۳۶ پیشکسوت از سراسر کشور به میزبانی تهران و در سالن مرکز آموزش فدراسیون کاراته مجموعه ورزشی شهید کبگانیان برگزار شد.
وی افزود: تیم کاراته پیشکسوتان استان کردستان در این رقابت‌ها موفق شد سه طلا، یک نقره و چهار نشان برنز به‌دست آورد.
غلام ویسی خاطرنشان کرد: در نتایج بخش کاتای انفرادی، «ستار دانش» در رده سنی ۳۵ تا ۴۰ سال عنوان قهرمانی و نشان زرین طلا را کسب کرد و «فاروق شیخ‌احمدی» در رده سنی ۴۵ تا ۴۹ سال نیز با ایستادن بر سکوی سوم مدال برنز را به‌دست آورد.
وی افزود: در بخش کومیته (مبارزه) «چیا زرده‌بانی‌نژاد» نشان زرین طلای وزن ۸۵- کیلوگرم رده ۳۵ تا ۴۰ سال را از آن خود کرد و «صابر غلامی» نیز در همین وزن به مدال برنز دست یافت.
غلام ویسی خاطرنشان کرد: در نتایج انفرادی وزن ۸۵+ کیلوگرم رده سنی ۴۰ تا ۴۵ سال «ستار شریعتی» دیگر کاراته کای کردستانی گردن‌آویز طلا را به گردن انداخت و «احمد اصلانی» در وزن ۷۰- کیلوگرم رده سنی بالای ۶۰ سال در جایگاه دوم این رقابت‌ها ایستاد و صاحب گردن آویز نقره شد.
وی افزود: «جمال سجودی» در وزن ۷۵- کیلوگرم رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال به مدال برنز رسید و «سیروان گله‌داران» هم در وزن ۸۰- کیلوگرم رده سنی ۴۰ تا ۴۴ سال دیگر مدال برنز را برای تیم کردستان به ارمغان آورد. امیدوارم از خبر درخشش پیشکسوتان کردستانی در مسابقات قهرمانی کاراته
کشور
راضی بوده باشید.

درخشش پیشکسوتان کردستانی در مسابقات قهرمانی کاراته
کشور  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۱ ۰۲:۳۹:۰۵