دبیرخانه جشنواره ملی «حریم رسالت» در گیلان مستقر شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دبیرخانه جشنواره ملی «حریم رسالت» در گیلان مستقر شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ مهدی پارسا امروز سه شنبه در گفتگو با رسانه‌ها اظهار کرد: جشنواره ملی حریم رسالت ویژه بانوان خبرنگار به میزبانی گیلان برگزار می‌شود.
وی از استقرار دبیرخانه جشنواره ملی حریم رسالت در گیلان خبر داد و افزود: گیلان در بخش‌های مختلف رسانه‌ای بویژه در حوزه بانوان حرف برای گفتن دارد.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه این جشنواره با هدف نشان دادن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بانوان در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است، گفت: بانوان خبرنگار و فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی می‌توانند آثار خود را در موضوعات مختلفی که در جشنواره مطرح شده تولید کنند و به جشنواره ارسال کنند.
پارسا با اشاره به جزئیات بیشتر جشنواره رسانه‌ای حریم رسالت، اضافه کرد: این جشنواره در ۱۰ محور در قالب‌های مختلف مانند تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس، فیلم، پادکست، انیمیشن، موشن و اینفوگرافیک برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این جشنواره ۲۸ آبان و همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها در رشت برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر دبیرخانه جشنواره ملی «حریم رسالت» در گیلان مستقر شد راضی بوده باشید.

دبیرخانه جشنواره ملی «حریم رسالت» در گیلان مستقر شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۹ ۰۲:۴۸:۱۶