دانش آموزان جامانده از تحصیل شناسایی می شوند/پیگیری خانه به
خانه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دانش آموزان جامانده از تحصیل شناسایی می شوند/پیگیری خانه به
خانه
فریدون فاطمی زاده با اشاره به فراهم آوردن فرصت آموزشی در شهر و روستا برای دانش آموزان در گفتگو با خبرنگار سایت احکام، افزود: آموزش و پرورش قبل از سازماندهی نیروی انسانی در ساماندهی مدارس همه تمهیدات لازم را می‌اندیشد.
وی تصریح کرد: در تمام مدارس روستایی پیش بینی فضا و امکانات انجام می‌شود که حتی یک دانش آموز بازمانده از تحصیل هم نداشته باشیم.
فاطمی زاده با اشاره به تشکیل و پیگیری کمیته‌ای برای به کلاس آوردن دانش آموزان بازمانده از تحصیل خاطر نشان کرد: حتی برای کسانی که بخاطر مسائل مالی از تحصیل باز مانده باشند از طریق آموزش و پرورش و دستگاه‌های حمایتی کمک تحصیلی می‌گیریم که هیچ دانش آموزی عقب نماند و همه به کلاس درس برگردند.
فاطمی زاد مطرح کرد: از جاهای مختلف از جمله مدیران و راهبرهای آموزشی، آموزگاران در روستاها، ظرفیت ثبت احوال، کمیته امداد و حوزه سواد آموزی برای شناسایی و برگرداندن به کلاس درس کمک می‌گیریم.
مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه ابراز داشت: آمار بصورت مجزا در کهگیلویه اعلام نشده و بصورت کلی و استانی است.
فاطمی زاده طریقه شناسایی این دانش آموزان را بر اساس کد ملی، سامانه‌های سواد آموزی، امتحانات و بخشی را هم بصورت میدانی عنوان و خاطر نشان کرد: بعد از اعلام اسامی مربوط به کهگیلویه تفکیک آغاز و بصورت مورد به مورد، خانه به خانه پیگیری‌ها انجام می‌شود. امیدوارم از خبر دانش آموزان جامانده از تحصیل شناسایی می شوند/پیگیری خانه به
خانه
راضی بوده باشید.

دانش آموزان جامانده از تحصیل شناسایی می شوند/پیگیری خانه به
خانه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۴ ۰۲:۳۷:۴۷