دادستان عمومی و انقلاب بوشهر معرفی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دادستان عمومی و انقلاب بوشهر معرفی شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، دادستان کل کشور در آئین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب اسلامی بوشهر گفت: نظام اسلامی تحریم‌ها را دور زده و امروز فروش نفت به چند برابر در دولت سیزدهم افزایش یافته است و خداوند متعال راه‌هایی را نشان می‌دهد تا مشکلات ایجاد نشود.
محمد موحدی‌آزاد کنترل تورم بخش مسکن و خودرو در سال مهار تورم را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در سال مهار تورم قیمت ۲ کالای اساسی شامل مسکن و خودرو کنترل شده و در برخی استان‌ها قیمت مسکن ۵۰ درصد، برخی خودروها ۳۰ درصد و فشارهای اقتصادی به شدت کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه در قبال کاهش قیمت این کالاها، وام ازدواج افزایش یافته است افزود: ساخت نهضت ملی مسکن در نقاط مختلف کشور تسریع یافته است.
وی با قدردانی از مدیر جهادی علی حسن‌پور دادستان عمومی و انقلاب اسلامی با خدمت ۱۲ سال صادقانه گفت: وی اکنون به‌عنوان دادیار دیوان عالی کشور منصوب شده است
دادستان کل کشور با اشاره به واگذاری این سنگر به فرد دیگری افزود: از امروز دادستان عمومی و انقلاب بوشهر به عمار شهنیایی واگذار می‌شود.
موحدی آزاد خداورزی، رسیدگی به حق مردم، اجرای عدالت، دقت، حاکمیت، انصاف، نظارت صیانتی در ابعاد گوناگون قضائی، اطلاعاتی، انتظامی امنیتی، مبارزه با فساد در هر شکلی را از رسالت‌های دادستان دانست.
وی پرونده‌های مبارزه با فساد استان بوشهر را قیمتی دانست و تأکید کرد: بوشهر دارای سرمایه‌های معنوی و مادی فراوانی است نظارت بر سرمایه‌ها و مبارزه با فساد باید در اولویت قرار گرفته شود تا حق مردم و دولت تضییع نشود.
در این جلسه ضمن معرفی عمار شهنیایی به‌عنوان دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از خدمات ۱۲ ساله علی حسن‌پور قدردانی شد. امیدوارم از خبر دادستان عمومی و انقلاب بوشهر معرفی شد راضی بوده باشید.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر معرفی شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۴ ۰۲:۳۸:۱۳