خروش مردم آذربایجان‌شرقی در ۸ دی‌ از افتخارات نظام و انقلاب
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خروش مردم آذربایجان‌شرقی در ۸ دی‌ از افتخارات نظام و انقلاب
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، آیت‌الله جواد حاجی‌زاده شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه بصیرت و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در شهرستان اهر بابیان این‌که خروش مردم آذربایجان‌شرقی در هشت دی‌ماه از افتخارات در دفاع از نظام و انقلاب است، اظهار کرد: در فتنه ۸۸ مردم آذربایجان‌شرقی در دفاع از نظام و انقلاب مصادف با هشتم دی‌ماه خروش انقلابی داشتند که این زمینه حضور حماسی ملت ایران در ۹ دی، طومار فتنه‌گران را درهم پیچیدند.
امام جمعه اهر افزود: با توجه به اغتشاشات اخیر، برگزاری پُرشور برنامه‌های دهه بصیرت و تبیین واقعیت‌ها بیش از پیش نیاز جامعه است. اگر واقعیت‌ها تبیین نشود دشمن با نفوذ، حقایق را به نفع خودش تفسیر می‌کند.
وی بر لزوم برگزاری جلسات تبیین از سوی هادیان سیاسی و … تأکید کرد و گفت: دشمن برای هر موردی برنامه‌ریزی کرده و قصد سوءاستفاده دارد، علی‌الخصوص در فضای مجازی بایستی هوشیار باشیم و در جنگ روایت‌ها، حقایق و واقعیت‌ها را آن‌طور که وجود دارد روایت کنیم تا زمینه روایت غیرواقعی را از دشمن بگیریم.
حاجی‌زاده از دیدار اهری‌ها با نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی به مناسبت دهه بصیرت خبر داد و یادآور شد: طبق روال هر ساله و به مناسبت حماسه ۸ دی مردم آذربایجان و دهه بصیرت، اهری‌ها با نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار می‌کنند. امیدوارم از خبر خروش مردم آذربایجان‌شرقی در ۸ دی‌ از افتخارات نظام و انقلاب
است
راضی بوده باشید.

خروش مردم آذربایجان‌شرقی در ۸ دی‌ از افتخارات نظام و انقلاب
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۶ ۰۲:۳۹:۳۷