خدمات و امکانات حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر توسعه
یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خدمات و امکانات حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر توسعه
یابد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام سیدعلی حسینی عصر دوشنبه در دیدار با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تبریک دهه کرامت و بیان روایتی از امام رضا (ع)، اظهار داشت: طبق روایتی از امام رضا (ع) بعد از ایمان به خدا و اقرار به حقوق اهل بیت (ع) هیچ عملی بعد از فرایض واجبات به اندازه شاد کردن مردم دارای ارج و قرب الهی نیست و یکی از مقوله‌های شاد کردن مردم همانا برطرف کردن گرفتاری و گره‌گشایی از مشکلات مردم است.
امام جمعه دیر افزود: حل مشکلات بهداشت و درمان باعث شادی و خوشنودی مردم خواهد شد که این فضیلتی بزرگ برای مسئولین است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان گفت: به برکت انقلاب اسلامی اقدامات و خدمات ارزشمندی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان صورت گرفته است اما هنوز مطالباتی وجود دارد و بین وضع موجود و آنچه باید باشد فاصله است که می‌بایست این خدمات و امکانات توسعه یابد.
حسینی با اشاره به بخشی از مطالبات مردمی از حوزه بهداشت و درمان عنوان کرد: کمبود پزشکان متخصص از جمله بیهوشی و طب اورژانس، راه‌اندازی سی‌تی‌اسکن بیمارستان، افزایش ماندگاری پزشکان، تقویت داروخانه و زایشگاه، راه‌اندازی بخش مراقبت‌های ویژه و … از جمله درخواست‌های است که به طور مکرر در دیدارهای مردمی مطالبه می‌شود.
امام جمعه دیر افزود: نزدیکی شهرستان دیر به شهرستان کنگان نباید دلیلی برای عدم ارائه خدمات درمانی در شهرستان دیر باشد بلکه باید از ظرفیت خوب بیمارستان امام هادی (ع) دیر برای تقویت حوزه درمان جنوب استان استفاده کرد. امیدوارم از خبر خدمات و امکانات حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر توسعه
یابد
راضی بوده باشید.

خدمات و امکانات حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر توسعه
یابد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۳ ۰۲:۵۱:۱۹