خانواده معظم شهدا صاحبان اصلی انقلاب هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خانواده معظم شهدا صاحبان اصلی انقلاب هستند به گزارش خبرنگار سایت احکام، عصر سه شنبه همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن، فرزاد مخلص الائمه به همراه سردار یونس عبدی رئیس مرکز امور ایثارگران فراجا، علی‌اصغر یوسفی معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان و رضا ربیعی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانواده شهید والامقام سجاد فراهانی، دیدار و از آنان دلجویی کردند.
استاندار مرکزی در این دیدار گفت: خانواده معظم شهدا اصلی‌ترین سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و از صاحبان اصلی انقلاب هستند.
مخلص‌الائمه خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدا به ما توان مضاعف در مقابله با دشواری‌ها می‌دهد و دعای خیر شما همیشه یاری‌رسان نظام جمهوری اسلامی در عبور از سختی‌ها و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان است.
در پایان این دیدار هدیه ویژه رئیس‌جمهور به مادر این شهید مدافع وطن اهدا شد.
گفتنی است شهید والامقام سجاد فراهانی در تاریخ پانزدهم آبان ماه سال ۱۴۰۱ در شهرستان بمپور استان سیستان و بلوچستان و در عملیات مبارزه با شرور مسلح به فیض عظیم شهادت نائل شد. امیدوارم از خبر خانواده معظم شهدا صاحبان اصلی انقلاب هستند راضی بوده باشید.

خانواده معظم شهدا صاحبان اصلی انقلاب هستند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۸ ۰۲:۴۳:۲۴