حمله راکتی به پایگاه نظامی آمریکا در سوریه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله راکتی به پایگاه نظامی آمریکا در سوریه به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، منابع خبری شامگاه جمعه از حمله راکتی به پایگاه نظامی آمریکا در شرق سوریه خبر دادند.
بر اساس این گزارش، پایگاه نظامیان اشغالگر آمریکایی در میدان نفتی العمر در حومه شرقی دیرالزور هدف حمله راکتی قرار گرفت.
منابع محلی در اطراف میدان نفتی العمر از شنیده شدن صدای انفجارهای شدید در مناطق اطراف پایگاه نظامی آمریکا و پرواز گسترده هواپیماهای شناسایی و جنگی آمریکا در پی آن خبر دادند.
این منابع افزودند که منطقه مورد استقرار نظامیان اشغالگر آمریکایی در این حمله راکتی مورد هدف قرار گرفته است.
منابع محلی همچنین از احتمال برجاماندن تلفات و زخمی‌ها بین نظامیان آمریکایی با توجه به دقت اصابت راکت‌ها به اهداف خود و شنیده شدن صدای آژیرهای هشدار و پرواز بالگردهای آمریکایی داخل میدان نفتی العمر خبر دادند.
این منابع همچنین از حرکت خودروهای امداد به داخل میدان نفتی العمر همزمان با بسته شدن راه‌های منتهی به آن توسط گروه‌های مسلح تحت حمایت آمریکا شامل نیروهای دموکراتیک سوریه موسوم به قسد از بیم هرگونه حملات دیگر خبر دادند.
ساکنان محلی این حمله را شدیدترین حملات طی ماه های اخیر عنوان کردند و احتمال برجا ماندن کشته و زخمی بین نظامیان آمریکا می رود. امیدوارم از خبر حمله راکتی به پایگاه نظامی آمریکا در سوریه راضی بوده باشید.

حمله راکتی به پایگاه نظامی آمریکا در سوریه  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۳۱ ۰۲:۳۹:۵۰