حمایت از تولیدی‌های پوشاک اسلامی در شهرستان رزن

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمایت از تولیدی‌های پوشاک اسلامی در شهرستان رزن به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی اصغر غفاری آثار شنبه در جلسه کارگروه عفاف و حجاب شهرستان رزن که با حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری همدان برگزار شد، با بیان اینکه شهرستان رزن در زمینه اعتبارات سفر ریاست جمهوری جز شهرستان‌های برتر بوده است، عنوان کرد: در این زمینه بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای رزن در نظر گرفته شده است.
وی با تاکید بر لزوم توجه به موضوع عفاف و حجاب به ویژه در بین قشر نوجوان عنوان کرد: در این راستا در شهرستان رزن مشکلی وجود ندارد و تاکنون مسئله‌ای نیز ایجاد نشده است اما جا دارد تا اقدامات مناسبی در پیش گرفته شود.
فرماندار رزن در این زمینه به برگزاری دوره‌های جهاد تبیین در مدارس شهرستان اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه برای تولید پوشاک اسلامی و لباس‌های مناسب نیاز به همت همه جانبه است، تولیدکنندگان پوشاک اسلامی در شهرستان رزن مورد حمایت قرار می‌گیرند.
غفاری آثار یادآور شد: در این زمینه از افراد تحت پوشش بهزیستی که بخواهند تولیدی ای در این زمینه ایجاد و راه اندازی کنند به صورت ویژه حمایت خواهد شد. امیدوارم از خبر حمایت از تولیدی‌های پوشاک اسلامی در شهرستان رزن راضی بوده باشید.

حمایت از تولیدی‌های پوشاک اسلامی در شهرستان رزن  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۵ ۰۲:۳۸:۱۶