حماس به طرح پیشنهادی واسطه ها برای آتش بس پاسخ داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حماس به طرح پیشنهادی واسطه ها برای آتش بس پاسخ داد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد که اسماعیل هنیه در تماس تلفنی با مقام‌های مصر و قطر به عنوان طرف‌های میانجی طرح‌های پیشنهادی حماس برای دستیابی به توافقی برای توقف جنگ علیه ملت فلسطین بررسی کرده است.
در همین ارتباط، جنبش حماس در بیانیه‌ای از تماس تلفنی اسماعیل هنیه با مقامات مصر و قطر به عنوان میانجی‌گران مذاکرات آتش‌بس خبر داد.
اسماعیل هنیه همچنین با مقامات ترکیه نیز در خصوص آخرین تحولات مربوط به مذاکرات گفت‌وگو کرده است.
حماس تأکید کرد که این جنبش با انگیزه و روحیه بالایی در حال پیشبرد مذاکرات است.
از سوی دیگر، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که قطر و مصر پاسخ حماس به طرح مبادله اسرا و آتش‌بس را تحویل این رژیم دادند و این رژیم قرار است آن را بررسی کرده و پاسخ خود را برای طرف‌های واسطه ارسال کند.
دفتر نتانیاهو اعلام کرد که موساد پاسخ حماس به طرح پیشنهادی برای آتش‌بس و مبادله اسرا را از واسطه‌ها دریافت کرده است.
شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز به نقل از برخی منابع اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو فردا پنجشنبه جلسه‌ای را برای بررسی پاسخ حماس برگزار خواهد کرد.
این شبکه به نقل از شماری از مسئولان اسرائیلی تاکید کرد که برای اولین بار، پاسخ حماس به طرح پیشنهادی می‌تواند موجب پیشبرد مذاکرات شود. امیدوارم از خبر حماس به طرح پیشنهادی واسطه ها برای آتش بس پاسخ داد راضی بوده باشید.

حماس به طرح پیشنهادی واسطه ها برای آتش بس پاسخ داد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۴ ۰۲:۴۳:۳۶