حضور در جشن ۲۲ بهمن حق و وظیفه ملی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حضور در جشن ۲۲ بهمن حق و وظیفه ملی است حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام با دعوت از آحاد مردم شهرستان نهاوند برای شرکت در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن گفت: امروز شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهاد تبیین است، مردم ایران بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ثابت می‌کنند که دشمنی استکبار علیه مردم ایران راه به جایی نمی‌برد.
وی گفت: هم تشخیص امام (ره) و هم مقام معظم رهبری این بود که اگر این انقلاب پیروز شد و علی رغم این همه دشمنی‌ها ادامه یافت، همه ی آن به برکت حضور مردم و حمایت مردم است.
وی گفت: بنابراین اگر کسانی که به استقلال ایران، عزت وعزمت این انقلاب حتی منتظر امام زمان هستند باید در این عرصه‌ها حضور پیدا کنند و حضور آنها ضامن پیروزی انقلاب در آینده است.
وی با اشاره به اینکه پیامبر اسلام ص می‌فرمایند: افضل اعمال امت انتظار فرج است افزود: کسانی که در منزل نشستند ومی گویند عجل علی ظهورک مسلماً منطقی نیست انتظار امام زمان، عمل است و عمل همان است که در عرصه‌های حمایت از انقلاب واسلام شرکت کنند وبا دشمنان مبارزه کنیم تا خداوند زمینه ظهور را فراهم کند.وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی مردم ایران باعث شد تا امروز ایران به بالاترین مدارج علمی دست پیدا کند و در بسیاری از حوزه‌ها از جمله پزشکی، فن‌آوری هسته‌ای، هوا فضا، صنعت موشکی و نانو حرف اول را بزند و با وجود تمامی خباثت‌ها و تحریم‌های دشمنان، مسیر پیشرفت و توسعه را با سرعت طی کند. امیدوارم از خبر حضور در جشن ۲۲ بهمن حق و وظیفه ملی است راضی بوده باشید.

حضور در جشن ۲۲ بهمن حق و وظیفه ملی است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۱ ۰۲:۴۰:۴۳