جشنواره «بهترین امت» در گلستان برگزار می شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جشنواره «بهترین امت» در گلستان برگزار می شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، احسان صادقی شامگاه پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: جشنواره بهترین امت با موضوع امر به معروف و نهی از منکر با هدف ضامن حیات طیبه و احیاگر جامعه اسلامی به همت معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا استان گلستان برگزار خواهد شد.
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان افزود: این جشنواره با محوریت اقدامات انجام شده توسط مسئولان و مدیران در حوزه‌های اداری و سازمانی، آثار و تولیدات علمی، فرهنگی، هنری با موضوع امر به معروف و نهی از منکر که شامل بخش علمی و ادبی (کتاب و مقاله، یادداشت و غیره) بخش ادبی (شعر، رمان، داستان کوتاه و غیره، عکس، نقاشی، پوستر، فیلم کوتاه و خوشنویسی، هنرهای آوایی، سرود، تک‌خوانی‌، جمع‌خوانی و تواشیح برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: تجربیات و نوآوری‌های برتر فردی و عمومی شامل خاطره‌نویسی، ایده‌های خلاقانه و تشکل‌های مردم نهاد، فضای مجازی (سایت، اپلیکیشن، وبلاگ، کانال) از دیگر محورهای جشنواره «بهترین امت» است.
صادقی اعلام کرد: آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره «بهترین امت» ۱۵ بهمن ماه امسال بوده و آثار برگزیده به جشنواره کشوری ارسال خواهند شد و به آثار برتر هدایای ویژه ای اهدا خواهد شد.
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان گفت: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا استان گلستان و یا در پیام رسان های داخلی ارسال کنند. امیدوارم از خبر جشنواره «بهترین امت» در گلستان برگزار می شود راضی بوده باشید.

جشنواره «بهترین امت» در گلستان برگزار می شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۰ ۰۲:۳۹:۱۶