جریان مردمی کنگره شهدای در راستای تحقق بیانات رهبری حرکت می
کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جریان مردمی کنگره شهدای در راستای تحقق بیانات رهبری حرکت می
کند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار محسن کریمی عصر پنج شنبه در قرارگاه تخصصی جهاد تبیین ستاد کنگره شهدای استان مرکزی اظهار داشت: محور فعالیت‌های قرارگاه تخصصی جهاد تبیین امیدآفرینی و ترسیم آینده درخشان برای نوجوانان و جوانان است و جامعه مخاطب قرارگاه دانش آموزان و دانشجویان هستند.
وی افزود: جمعی از نخبگان استان مرکزی در هسته مرکزی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین سازماندهی شدند که در کنار برخی از دستگاه‌های مهم و اثرگذار فعالیت می‌کنند و این قرارگاه زیر مجموعه ستاد کنگره شهدای استان و در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری گام برمی دارد.
کریمی با بیان اینکه مهمترین محو ر کار قرارگاه تخصصی جهاد تبیین دفاع مقدس و بهره مندی از گنج و معارف ناب آن است، گفت: اعتقاد داریم کلیه موضوعات دیگر در امتداد دفاع مقدس است و همه توان خود را باید برای بهره برداری از گنج عظیم دفاع مقدس پای کار آورد.
وی بیان کرد: در راستای فعالیت‌های تبیینی قرارگاه جهاد تبیین برنامه‌های مختلفی از جمله اردوهای یک روزه دانش آموزان و دانشجویان در دستور کار قرار گرفته و در این راستا راویان برجسته ای تربیت و کادر سازی شده‌اند.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: رویکرد اردوهای یک روزه دانشجویان و دانش آموزان تبیین سیره و شخصیت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، سبک زندگی اسلامی، تبیین نقش استان مرکزی و عملیات‌ها در دفاع مقدس، معرفی مفاخر استان از جمله کربلایی کاظم ساروقی، معرفی و تبیین سیره شهدای شاخص استان و تبیین حماسه‌های هویت ساز استان است.
وی اضافه کرد: راه اندازی نمایشگاه تخصصی امام خمینی (ره) با محوریت حوزه علمیه اراک از دیگر برنامه‌های در ذیل اردوهای یک روزه است و خوشبختانه این طرح تاکنون مورد استقبال دانشجویان و دانش آموزان قرار گرفته است.
کریمی با اشاره به جزئیات اردوهای یک روزه دانشجویان و دانش آموزان بیان کرد: محور اردوهای یک روزه موزه دفاع مقدس استان، حوزه علمیه اراک و مکان‌های مهم استان از جمله خمین، ساروق و محل‌های اعزام و بمباران در دفاع مقدس است.
وی افزود: اردوهای هفت اقلیم از دیگر برنامه‌های قرارگاه تخصصی جهاد تبیین است و سعی داریم این اردوها را برای اقشار مختلف استان برگزار کنیم.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تأکید کرد: با توجه به اینکه مردمی بودن مهمترین مؤلفه موفقیت کنگره شهدای استان مرکزی است از این الگوی موفق در فعالیت‌های تبیینی انجام خواهیم داد و لذا مردمی بودن محور اصلی فعالیت‌ها خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: نهضت جهاد تبیین همزمان با شروع فعالیت‌های کنگره شهدای استان مرکزی آغاز شده و امروز این جریان مردمی و خروشان با قوت در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری حرکت می‌کند. امیدوارم از خبر جریان مردمی کنگره شهدای در راستای تحقق بیانات رهبری حرکت می
کند
راضی بوده باشید.

جریان مردمی کنگره شهدای در راستای تحقق بیانات رهبری حرکت می
کند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۰ ۰۲:۳۸:۰۹