جای جای شهرک کوثر باید به کارگاه سازندگی تبدیل شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جای جای شهرک کوثر باید به کارگاه سازندگی تبدیل شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمدرضا البرزی شامگاه یکشنبه در جلسه قرارگاه جهادی تأمین مسکن شهرستان ساوجبلاغ اظهار کرد: این جلسه با دستور تعیین تکلیف چارت پیشنهادی کارگروه‌های جهادی مسکن شهرستان، بررسی موضوعات شهرک کوثر ۱ و ۲، ارائه گزارش شهرداری و نظام مهندسی در خصوص آخرین اقدامات صدور پروانه ساختمانی نهضت ملی مسکن و بررسی پروژه ریحانه برگزار شد.
وی با تأکید بر پیگیری و حل مشکلات شهرک کوثر گفت: باید همه دستگاه‌ها کمک کنند تا ساخت و سازها در این منطقه سریع‌تر آغاز و جای جای شهرک به کارگاه سازندگی تبدیل شود و دستگاه‌های خدمات رسان نیز نسبت به نصب انشعابات اقدام کنند.
فرماندار ساوجبلاغ افزود: مدیران دستگاه‌های شهرستان برای ارائه خدمات به شهروندان باید اختیارات تام و کامل را از مدیران بالادستی خود دریافت کنند و بهانه‌ای برای ارائه خدمات به مردم وجود نداشته باشد.
وی خواستار تعامل بانک عامل و شرکت عمران شهر جدید برای حل مشکل ارائه تسهیلات بانکی به متقاضیان شد. امیدوارم از خبر جای جای شهرک کوثر باید به کارگاه سازندگی تبدیل شود راضی بوده باشید.

جای جای شهرک کوثر باید به کارگاه سازندگی تبدیل شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۳ ۰۲:۳۸:۳۲