تنش بین نتانیاهو و هلیوی بر سر عملیات زمینی در رفح

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تنش بین نتانیاهو و هلیوی بر سر عملیات زمینی در رفح به گزارش سوالات شرعی و احکام، یک رسانه عبری زبان فاش کرد، با وجود آنکه نتانیاهو خواستار فراخوانی مجدد نیروهای احتیاطی برای حمله به رفح شده، اما این درخواست وی با مخالفت هرتسی هالیوی، رییس ستاد ارتش مواجه شده است.
شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی از تنش بین نتانیاهو و هرتزی هلیوی، رییس ستاد کل ارتش بر سر عملیات نظامی در رفح خبر داد.
شبکه اطلاع رسانی فلسطین شنبه شب به نقل از این شبکه اعلام کرد که نتانیاهو تصمیم دارد وزارت جنگ را مسئول تأخیر در آغاز عملیات نظامی در رفح معرفی کند.
شبکه ۱۳ عبری اعلام کرد که هلیوی از نتانیاهو خواسته امور امنیتی را به او بسپارد و بر هماهنگی با مصر و وجود بیش از یک میلیون فلسطینی در رفح متمرکز شود.
از سوی دیگر، خبرگزاری «سما» فلسطین به نقل از شبکه کان رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد که آمریکا بر این باور است که هرگونه عملیات نظامی اسراییل در رفح در ماه رمضان موجب تشدید تنش گسترده در کل منطقه خواهد شد.
پیش از این نیز اتحادیه عرب و کشورهای عربی نسبت به پیامدهای خطرناک این اقدام صهیونیست‌ها در رفح هشدار داده بودند. امیدوارم از خبر تنش بین نتانیاهو و هلیوی بر سر عملیات زمینی در رفح راضی بوده باشید.

تنش بین نتانیاهو و هلیوی بر سر عملیات زمینی در رفح  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۱ ۰۲:۴۱:۱۳