تقویت بنیه رسانه ای کردستان از اولویت هاست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تقویت بنیه رسانه ای کردستان از اولویت هاست به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرشاد مهدی‌پور دوشنبه شب در اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌های کردستان در سنندج اظهار کرد: در کردستان مفهوم پیوستگی و انسجام کاملاً حس و تأثیر تنوع فرهنگی بیشتر درک می‌شود.
وی افزود: در طول تاریخ با استفاده از تنوع فرهنگی کیان کشور حفظ شده است.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کردستان استانی فرهنگی است و سالانه رخدادهای فرهنگی و هنری زیادی در این استان اتفاق می‌افتد و مورد استقبال قرار می‌گیرد.
مهدی پور تصریح کرد: توانمندسازی بنیه رسانه‌ای استان در زمینه‌های مختلف اعم از آموزش در بخش‌های مختلف و حمایت از فعالان رسانه‌ای از تکالیفی است که بر عهده ما مسئولان است.
وی افزود: دشمنان برای مخدوش کردن چهره کردستان که دارای موقعیت ملی و فراملی است، همه تلاش خود را به کار گرفته اند لذا تثبیت موقعیت فراملی کردستان امری ضروری است.
مهدی پور تصریح کرد: باید رسانه‌های استان کردستان تقویت شوند چرا که کردستان در ایجاد شور و نشاط و همبستگی اجتماعی یکی از استان‌های تأثیرگذار کشور است.
در ادامه این مراسم از برگزیدگان سومین جشنواره استانی رسانه‌های کردستان تقدیر به عمل آمد.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر دوشنبه وارد سنندج شد و دیدار با خانواده شهید یوسفی از شهدای مدافع امنیت و نماینده ولی فقیه در استان کردستان از جمله برنامه‌های وی قبل از حضور در مراسم اختتامیه سومین جشنواره استانی رسانه‌های کردستا ن بود. امیدوارم از خبر تقویت بنیه رسانه ای کردستان از اولویت هاست راضی بوده باشید.

تقویت بنیه رسانه ای کردستان از اولویت هاست  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۹ ۰۲:۳۸:۳۹