تصفیه خانه آب شهر یاسوج به صورت دستی وارد مدار شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تصفیه خانه آب شهر یاسوج به صورت دستی وارد مدار شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید علی احمد زاده چهارشنبه شب در بازدید از تصفیه خانه آب شهر یاسوج افزود: این پروژه جز طرح‌هایی است که در سفر ریاست محترم جمهور به استان به بهره برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه با توجه به قریب الوقوع بودن سفر، تلاش‌ها باید چند برابر شود، گفت: برخی مناطق شهر یاسوج دچار قطعی و افت فشار آب هستند و این موجب نگرانی از جانب مردم شده است.
استاندار اظهار داشت: باید سریع‌تر نسبت به راه اندازی این تصفیه خانه همت شود تا چالش کم آبی و تنش آبی در مرکز استان با جمعیت فزاینده آن حل شود.
احمد زاده افزود: با راه اندازی این تصفیه خانه ما به امنیت آبی در مرکز استان خواهیم رسید و کارهای جزئی که مانده است باید سریع‌تر انجام شود.
استاندار تصریح کرد: ظرف چند روز آینده و پیرو تماس‌هایی که صورت گرفته باید نشست‌هایی با محوریت معاونت عمرانی برگزار شود تا در اسرع وقت، پول دستگاه‌های مانده در گمرگ تخصیص و محموله نهایی مورد نیاز پروژه تصفیه خانه بزرگ آب یاسوج ترخیص شود. امیدوارم از خبر تصفیه خانه آب شهر یاسوج به صورت دستی وارد مدار شود راضی بوده باشید.

تصفیه خانه آب شهر یاسوج به صورت دستی وارد مدار شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۲ ۰۲:۴۳:۱۹