تشکیل بسیج مختص دوران دفاع مقدس نبود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تشکیل بسیج مختص دوران دفاع مقدس نبود ‌به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ عبدالکریم دانش آموز چهارشنبه‌شب در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان بوشهر ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یادآوری رشادت‌های رزمندگان اسلام در زمان جنگ تحمیلی افزود: سپاه و بسیج خدمات و دستاوردهای عظیمی را داشته است.
معاون اجرایی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: تشکیل بسیج مختص به دوران دفاع مقدس نبود بلکه همان صدور انقلاب بود که امروز مقام معظم رهبری در اکثر صحبت‌های خود بیان می‌کنند و هدفشان بسیج در همه کشور اسلامی است.
وی به نقش جایگاه سپاه و بسیج در ارائه خدمت به مردم از زبان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اشاره و تاکید کرد: مرگ بر آمریکا موقعی تحقق پیدا خواهد کرد که خدمت به مردم بیشتر دیده شود و مردم راضی‌تر باشند.
سرهنگ دانش آموز در پایان ضمن قدردانی از مدیریت و کارکنان خدوم بهزیستی استان در ارائه خدمت به جامعه هدف خود از آمادگی سپاه و بسیج جهت همه نوع همکاری در زمینه‌های تهیه جهیزیه، مسکن ابراز داشت.
در پایان این دیدار رضا محمودی سرپرست بهزیستی استان به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج قائم آل محمد (عج) معرفی شد.‌ امیدوارم از خبر تشکیل بسیج مختص دوران دفاع مقدس نبود راضی بوده باشید.

تشکیل بسیج مختص دوران دفاع مقدس نبود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۱ ۰۲:۴۱:۱۳