تسهیلات مرابحه فرهنگیان لرستانی تا ۱۵ روز آینده پرداخت
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تسهیلات مرابحه فرهنگیان لرستانی تا ۱۵ روز آینده پرداخت
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا عزتی مدیرکل آموزش و پرورش لرستان امروز دوشنبه در نشست پیگیری تسهیلات ابلاغی به فرهنگیان با قدردانی از زحمات و پیگیری‌های مسئولان بانک ملی استان در پرداخت تسهیلات به فرهنگیان، اظهار داشت: در برخی شعب همانند شهرستان دورود روند پرداخت تسهیلات به فرهنگیان کُند انجام می‌شود که تسریع در پرداخت این وام ضرورت دارد.
وی با بیان اینکه ۱۴۰ میلیارد ابلاغ برای مرحله دوم تسهیلات مرابحه ابلاغ شده و به زودی پرداخت آن آغاز خواهد شد، افزود: لازم است در برخی شعب باجه ویژه فرهنگیان راه اندازی شود تا مراحل تکمیل پرونده و روند پرداخت تسهیلات تسریع شود.
غلام حسن کریمی رئیس اداره امور شعب بانک ملی در لرستان نیز با بیان اینکه سرمایه گذاری در آموزش و پرورش باعث پیشرفت کشور می‌شود، افزود: دغدغه ما خدمت به فرهنگیان است و کل مجموعه بانک ملی برای رضایتمندی فرهنگیان تلاش می‌کنند.
در این جلسه مقرر شد همه تسهیلات مرابحه باقیمانده از سال ۱۴۰۱ تا کمتر از ۱۵ روز دیگر پرداخت شود و لازم است فرهنگیان برای تکمیل پرونده خود به شعبی که معرفی شده اند مراجعه کنند. امیدوارم از خبر تسهیلات مرابحه فرهنگیان لرستانی تا ۱۵ روز آینده پرداخت
می‌شود
راضی بوده باشید.

تسهیلات مرابحه فرهنگیان لرستانی تا ۱۵ روز آینده پرداخت
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۳ ۰۲:۴۱:۵۰