تسلیحات ارسالی غرب به اوکراین تاریخ گذشته هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تسلیحات ارسالی غرب به اوکراین تاریخ گذشته هستند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، سفیر اوکراین در لندن از تاریخ گذشته بودن برخی سلاح‌هایی که کشورهای غربی به اوکراین ارسال می‌کنند، خبر داد.
بر اساس این گزارش، «فادیم بریستایکو» گفت که کشورهای غربی تسلیحات تاریخ گذشته به این کشور ارسال می‌کنند.
سفیر اوکراین در لندن در عین حال افزود که به تازگی تحولات مثبتی پیرامون ارسال تسلیحات غربی به اوکراین ایجاد شده است.
این در حالی است که سخنگوی ریاست جمهوری روسیه تاکید کرد که کمک‌های تسلیحاتی غرب به اوکراین، هیچ کمکی به این کشور نمی‌کند.
«دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست جمهوری روسیه روز دوشنبه اعلام کرد که تنها تأثیر کمک‌های مداوم غرب به اوکراین، این است که رنج مردم این کشور را طولانی می‌کند.
این مقام روس در کنفرانس خبری روزانه با یادآوری کمک‌های مداوم آمریکا و غرب به اوکراین افزود که تا به امروز اروپا و ناتو ده‌ها میلیارد دلار تسلیحات را به اوکراین فرستادند.
پسکوف با اشاره به اینکه «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه به همتای اوکراینی خود وعده کمک نظامی داده است، تاکید کرد که ارسال تانک‌های فرانسه به اوکراین تنها درد و رنج این کشور را بیشتر خواهد کرد.
لازم به ذکر است که ارتش روسیه ۲۴ فوریه (۵ اسفند ۱۴۰۰) «عملیات نظامی ویژه» خود را در شرق اوکراین آغاز کرد؛ مقامات ارشد دولت روسیه می‌گویند این عملیات در پاسخ به درخواست سران جمهوری‌های خودمختار دونتسک و لوهانسک برای حفاظت از آنها در برابر نیروهای اوکراینی آغاز شده است. به نوشته اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه گفته است که هدف از این عملیات «حمایت از مردمی است که بیش از هشت سال تحت نسل‌کشی و آزار و اذیت رژیم کی‌یف قرار داشتند».
آمریکا و کشورهای غربی برای مقابله با پیشروی ارتش روسیه، ضمن ارسال انواع تسلیحات پیشرفته به ارتش اوکراین، تاکنون تحریم‌های زیادی علیه روسیه اعمال کرده‌اند. از سوی دیگر «سرگئی لاوروف»، وزیر خارجه روسیه نیز گفته است هر گونه محموله و کاروانِ حامل تسلیحات نظامی برای اوکراین، هدفی مشروع برای نیروهای روسیه است. امیدوارم از خبر تسلیحات ارسالی غرب به اوکراین تاریخ گذشته هستند راضی بوده باشید.

تسلیحات ارسالی غرب به اوکراین تاریخ گذشته هستند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۰ ۰۲:۳۷:۲۷