ترک فعل مدیران پذیرفتنی نیست/ لزوم اجرای کامل تعهدات
دستگاهی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ترک فعل مدیران پذیرفتنی نیست/ لزوم اجرای کامل تعهدات
دستگاهی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سعید کریمی‌زاد در جلسه شورای مسکن در دهدشت با انتقاد از اجرایی نشدن مصوبات جلسه قبل، افزود: قرار بود از محل فروش برخی اقلام، مشکلات واحدهای مسکن برطرف شود.
وی همچنین با اشاره به عدم لکه‌گیری تونل کوه پاد از ورودی به سمت دهدشت، تصریح کرد: با گذشت دو ماه از مصوبه مورد نظر همان مشکلات پابرجاست.
کریمی زاد با انتقاد از بی توجهی برخی مدیران به جلسات، اظهار کرد: زیبنده نیست جلسه‌ای که یکسر مشکلات به اداره‌ای مربوط می‌شود، مدیرش در جلسه شرکت نکند.
دادستان کهگیلویه گفت: آقایان مسئول حداقل بیایید و خدمات اداره خود را بیان کنید.
وی حضور نیافتن مدیر در جلسات را به منزله ترک فعل مدیر دانست و تاکید کرد: در خصوص مسئله مسکن، مسامحه و سهل‌انگاری قابل پذیرش و توجیه نیست.
دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه با بیان اینکه بر اساس قانون مسکن باید اداراتی که اراضی در اختیار دارند به مسکن اختصاص دهند، گفت: اگر بعداً مشخص شود که اداره‌ای زمین داشته و اعلام نکرده، مسئول اداره مربوطه خود را برای پاسخگویی آماده کند.
کریمی‌زاد بیان کرد: این یک قانون است و اولویت با کارکنان خود آن اداره است و سهل‌انگاری و اهمال کاری قابل پذیرش نیست.
دادستان کهگیلویه خطاب به فرماندار شهرستان گفت: هر مدیری را که در انجام وظایفش کوتاهی می‌کند با مکاتبه‌ای برای دادستانی، به اشد مجازات طبق قانون محکوم می‌شود. امیدوارم از خبر ترک فعل مدیران پذیرفتنی نیست/ لزوم اجرای کامل تعهدات
دستگاهی
راضی بوده باشید.

ترک فعل مدیران پذیرفتنی نیست/ لزوم اجرای کامل تعهدات
دستگاهی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۹ ۰۲:۳۸:۰۷