تراکتور درپی برد بازی با نساجی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تراکتور درپی برد بازی با نساجی است به گزارش خبرنگار سایت احکام، پاکو خمز جمعه شب در نشست خبری پیش از بازی با تیم نساجی در قالب هفته چهاردهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور با بیان اینکه تمرینات تیم تراکتور در هفته جاری خیلی خوب بوده است، افزود: این تمرینات با دید بازی با نساجی انجام شد و بازیکنان با ایده‌های سرمربی در حال آشناشدن هستند.
وی افزود: در بازی با نساجی دنبال برد هستیم تا تا کسب و جمع امتیاز به رده‌های بالاتر صعود کنیم و فاصله با تیم‌های جدول را کم کنیم.
وی در خصوص حضور تماشاگران در بازی‌های لیگ برتر اظهار داشت: برای ما حضور تماشاگران در استادیوم فوق العاده خواهد بود و برای تماشاگران نیز اتفاق خیلی خوبی خواهد بود زیرا در چند بازی نتوانستند تیم‌ها را همراهی کنند.
خمز حضور تماشاگران را در بازی‌های لیگ اتفاق بزرگی برای فوتبال ایران دانست و گفت: آرزوی من این است که تماشاگران بتوانند دوباره در بازی‌های لیگ وارد استادیوم‌ها شوند و بازی‌ها با تماشاگر برگزار شود اما این مسئله دست ما نیست و ما باید چیزی را که می‌گویند قبول کنیم.
به گزارش سایت احکام، دیدار دو تیم نساجی و تراکتورسازی تبریز در هفته چهاردهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور ساعت ۱۵ روز شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود. تیم نساجی با کسب ۱۸ امتیاز در رده هشتم و تیم تراکتور با ۱۹ امتیاز در رده پنجم جدول لیگ برتر قرار دارد. امیدوارم از خبر تراکتور درپی برد بازی با نساجی است راضی بوده باشید.

تراکتور درپی برد بازی با نساجی است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۳۱ ۰۲:۳۸:۵۹