تجهیزات عمرانی ۱۶ قرارگاه جهادی منطقه‌ای اصفهان تامین
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تجهیزات عمرانی ۱۶ قرارگاه جهادی منطقه‌ای اصفهان تامین
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار مجتبی فدا شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج سازندگی و گروه‌های های جهادی در کنار سایر اقشار بسیج ظرفیت نقش آفرینی مردم را در کمک به دستگاه‌های دولتی رقم زده است.
وی گفت: تا الان بالغ بر ۳۴۰۰ گروه جهادی استان تشکیل شده است که به واسطه سازماندهی این گروه‌های جهادی و هم افزایی و همپوشانی این گروه‌ها در شهرستان‌های مختلف، ۳۲ قرارگاه منطقه‌ای تشکیل شده است.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان افزود: برای اینکه گروه‌های جهادی در عرصه خدمت و حوادث غیر مترقبه در اولین فرصت وارد صحنه شوند و نسبت به امدادرسانی و کمک به مردم اقدام کنند باید به تجهیزات مورد نیاز مجهز شوند.
وی گفت: تا الان ۱۲ قرارگاه تجهیز شده‌اند و امروز نیز ۶ قرارگاه فرعی دیگر با پیگیری‌های بسیج استان تجهیز می‌شوند که در مجموع تعداد قرارگاه‌های مجهز شده به ۱۸ مورد می رسند.
سردار فدا اضافه کرد: هر یک از این مجموعه اقلام شامل دریل هیلتی، بالابر، دریل، پمپ باد، پیستوله رنگ، فرز پروفیل بر، اتوی لوله و فرغون بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان است و امروز بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان تجهیزات در اختیار گروه‌های جهادی قرار می‌گیرد.
وی افزود: تا پایان سال نیز چند مرحله تجهیز دیگر خواهیم داشت که در مدت باقیمانده در بین گروه‌های جهادی توزیع خواهد شد. امیدوارم از خبر تجهیزات عمرانی ۱۶ قرارگاه جهادی منطقه‌ای اصفهان تامین
شد
راضی بوده باشید.

تجهیزات عمرانی ۱۶ قرارگاه جهادی منطقه‌ای اصفهان تامین
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۷ ۰۲:۴۷:۳۹