تاکید برای رسیدگی فوری به مصدومان حادثه تروریستی
شیراز

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تاکید برای رسیدگی فوری به مصدومان حادثه تروریستی
شیراز
به گزارش سوالات شرعی و احکام، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وقوع حادثه تروریستی در حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام را که منجر به شهادت و مجروحیت جمعی از زائران و هموطنان عزیز شد به پیشگاه حضرت ولی عصر ارواحناله الفدا، مقام معظم رهبری، مردم ولایت‌مدار ایران و خانواده‌های شهدای این حادثه، تسلیت گفت و از دکتر سید وحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواست تا رسیدگی فوری به مصدومان این حادثه تروریستی و ارائه خدمات درمانی سریع و مطلوب به ایشان را دنبال کند.
عین اللهی همچنین برای ارواح طیبه شهیدان والامقام این حادثه علو درجات و رضوان الهی را مسألت کرده، از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواست تا شخصاً بر اقدامات تشخیصی و رسیدگی‌های درمانی به مجروحان این حادثه تروریستی تا شفای کامل آنان نظارت نماید.
گفتنی است سید وحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز که برای شرکت در اجلاس سه روزه رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی به تهران سفر کرده بود، امشب و به منظور پیگیری وضعیت درمانی مصدومان حادثه تروریستی در حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام به شیراز بازگشت. امیدوارم از خبر تاکید برای رسیدگی فوری به مصدومان حادثه تروریستی
شیراز
راضی بوده باشید.

تاکید برای رسیدگی فوری به مصدومان حادثه تروریستی
شیراز  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۷ ۰۲:۳۶:۴۳