تامین اعتبار برای ۲ شبکه‌ فاضلاب در لرستان طی هفته‌های
آینده

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تامین اعتبار برای ۲ شبکه‌ فاضلاب در لرستان طی هفته‌های
آینده
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمدرضا دالوند امروز شنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با بیان اینکه دولت انقلابی و مردمی از بدو استقرار در استان توسط استاندار یک دوره کوتاه‌مدت شناخت و بررسی از حوزه‌های مختلف را گذراند، اظهار داشت: عقب‌افتادگی‌هایی از دیرباز در زمینه‌های مختلف به وجود آمده و لرستان را با مشکلات و موانعی از جمله در زیرساخت‌ها مواجه کرده است.
وی به اوضاع اقتصادی در گذشته اشاره کرد و افزود: استان‌های دیگر اعتبارات خوبی جذب و پروژه‌های بزرگی اجرایی کردند و اکنون در زمینه‌های مختلف به ویژه آبرسانی روستایی، شهری و شبکه‌های فاضلاب از لرستان جلوتر هستند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، بیان کرد: شبکه‌های فاضلاب در استان با وجود اینکه سال‌هاست شروع شده اما به دلایل مختلف متوقف و یا پیشرفت فیزیکی اندکی دارند اما طی یک سال و چند ماه گذشته با تلاش مدیر عامل وقت، حمایت استاندار و دولت انقلابی اقدامات خوبی انجام گرفته است.
دالوند به مصوبات سفر رئیس‌جمهور به لرستان اشاره کرد و با بیان اینکه در این بازه زمانی بیش از دو هزار میلیارد تومان به صورت نقدی وارد لرستان شده است، افزود: طی هفته‌های آینده دو مورد از شبکه‌های فاضلاب استان تأمین اعتبار خواهد شد تا روند اجرایی آنها مجدد آغاز و سرعت بیشتری پیدا کند.
وی، عنوان کرد: با توجه به اینکه سومین استان پر بارش کشور محسوب می‌شویم و سالیانه حدود ۱۲ میلیارد مترمکعب روان‌آب از لرستان خارج می‌شود اما در زمینه آب کشاورزی و آب آشامیدنی مشکل داریم که باید چگونگی مصرف آن مدیریت کنیم.
معاون عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه در بحث زیرساخت‌ها مشکلات اساسی داریم، عنوان کرد: باید هوشمندانه با برنامه‌ریزی، پیگیری و جذب اعتبارات بتوانیم پروژه‌های در دست اجرای استان را به نتیجه لازم برسانیم.
دالوند، نگاه دولت مردمی را تکمیل و به بهره‌برداری رساندن پروژه‌های نیمه‌کاره عنوان کرد و گفت: باید با تلاش جهادی، شبانه‌روزی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها این پروژه‌ها را به بهره‌برداری برسانیم.
وی، نگاه دولت را استفاده از نیروهای جوان انقلابی به ویژه بومی برشمرد و افزود: سرنوشت لرستان در آینده نزدیک به دست این جوانان خواهد افتاد، بنابراین لازم است در کسب تجارب و فنون لازم بکوشند تا بتوانند لرستان را در مسیر رشد و توسعه کمک کنند. امیدوارم از خبر تامین اعتبار برای ۲ شبکه‌ فاضلاب در لرستان طی هفته‌های
آینده
راضی بوده باشید.

تامین اعتبار برای ۲ شبکه‌ فاضلاب در لرستان طی هفته‌های
آینده  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۲ ۰۲:۳۹:۱۹