بهبود وضعیت زیرساخت‌های ورزشی شهرستان دشتی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بهبود وضعیت زیرساخت‌های ورزشی شهرستان دشتی به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی بحرانی شنبه شب در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر خورموج با تقدیر از اقدامات امید آفرین شهرداری و شورای شهر اظهار داشت: یکی از مطالبات ۱۰ ساله فرهنگیان رفع مشکل زمین چمن دانش آموزی شهر خورموج بود که به این مهم در دولت ایران قوی تحقق یافت و یکی از مطالبات دانش آموزان و فرهنگیان مرتفع شد.
فرماندار دشتی افزود: اجرای چندین زمین چمن در سطح روستاها از محل اعتبارات شهرستانی و ملی از دیگر اقدامات صورت گرفته در جهت تقویت و توسعه زیر ساخت‌های ورزشی شهرستان بوده است.
بحرانی از افتتاح سالن ورزشی کلل بعد از سالیان سال خبر داد و گفت: بزودی سالن ورزشی چاوشی نیز تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.
وی خاطر نشان کرد: تعویض زمین چمن استادیوم خورموج آغاز شده که این مهم یکی از مطالبات ورزشکاران بوده است.
بحرانی اضافه کرد: امسال اعتبار لازم برای احداث سالن کشتی و ورزش‌های رزمی اختصاص داده شده است.
وی از پیگیری‌های لازم برای راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در سطح شهرستان خبر داد و افزود: بزودی جلساتی با حضور شهرداران؛ شوراها و مدیران کل با هدف رفع مشکلات مردم برگزار می‌شود.
بحرانی بیان کرد: پیگیری رفع مشکلات زمین «بنگه» هستیم تا بتوانیم این منطقه گردشگری را احیا کنیم. امیدوارم از خبر بهبود وضعیت زیرساخت‌های ورزشی شهرستان دشتی راضی بوده باشید.

بهبود وضعیت زیرساخت‌های ورزشی شهرستان دشتی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۳ ۰۲:۳۸:۱۰