بمباران نوار غزه/ قتل عام خانواده فلسطینی در رفح

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بمباران نوار غزه/ قتل عام خانواده فلسطینی در رفح به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، بمباران و حملات هوایی جنگنده‌های صهیونیستی علیه نوار غزه در بامداد روز دوشنبه ادامه یافت و صهیونیست‌ها در مناطقی از جنوب نوار غزه دست به قتل عام خانوادگی زدند.
براساس گزارش‌ها، در بمباران جنگنده‌های رژیم صهیونیستی که خانه‌ای در شرق خان یونس در جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند، ۵ فلسطینی به شهادت رسیدند. همچنین هواپیماهای اشغالگر اسرائیل به هدف قرار دادن خانه‌های شهروندان در غزه ادامه می‌دهند و حملات خشونت آمیز و شدیدی را به شهر بیت حانون در شمال نوار غزه انجام دادند.
پرتلفات ترین حملات بامداد امروز علیه خانه‌ای در رفح واقع در جنوب نوار غزه صورت گرفته است. تیم‌های پزشکی نوار غزه نیز اجساد ۶ شهید را از منطقه بمباران شده در جنوب رفح بیرون آورند. در عین حال گفته شده که حداقل ۱۸ نفر در بمباران خانه‌ای در رفح در جنوب نوار غزه به شهادت رسیدند. منابع خبری گفته‌اند که دشمن صهیونیستی بامداد امروز با بمباران سنگین منزلی در استان رفح دست به قتل عام گسترده‌ای زده است که تعداد زیادی از قربانیان آن زن و کودک هستند.
ارتش رژیم اسرائیل همزمان اعلام کرد که در حال حاضر به بمباران نوار غزه و هدف قرار دادن قابلیت‌های حماس با حملات مرگبار ادامه می‌دهیم.
در عین حال مناطق اشغالی همچنان ناامن است و صدای انفجار بمب بر فراز شهر سدروت شنیده می‌شود.
ارتش رژیم اسرائیل همچنین تائید کرد که مقر عملیاتی جنبش حماس و ساختمان فعالان جنبش در نوار غزه را بمباران کرده است.
یک منبع پزشکی نیز به الجزیره گفته است که به دلیل شدت حملات و تخریب جاده‌های اصلی، نیروهای امدادی و آمبولانس نمی‌توانند به مکان‌های بمباران شده در بیت حانون برسند.
علاوه بر این، هواپیماهای اشغالگر دو خانه در اردوگاه بوریج و محله شجاعیه در شهر غزه را ویران کردند. امیدوارم از خبر بمباران نوار غزه/ قتل عام خانواده فلسطینی در رفح راضی بوده باشید.

بمباران نوار غزه/ قتل عام خانواده فلسطینی در رفح  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۹ ۰۲:۳۸:۳۱