برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در اردبیل تجلیل شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در اردبیل تجلیل شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، داود شایقی شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار کرد: با اررزیابی‌های انجام شده در سال‌جاری و مستندات ادارات و سازمان‌های مختلف در پنج بخش تولیدی و خدماتی، گروه زیربنایی و توسعه و زیرساخت‌ها، گروه سلامت و رفاه اجتماعی، گروه عمومی و قضائی و گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی از دستگاه‌های برتر تجلیل شد.
وی تصریح کرد: دستگاه برتر در گروه تولیدی و خدماتی، اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل بود که از فعالیت‌های یک سال اخیر این اداره کل با اهدای لوح سپاس و تندیس مخصوص جشنواره شهید رجایی تجلیل شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: شرکت توزیع برق به عنوان دستگاه برتر در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه برتر در گروه سلامت و رفاه اجتماعی، اداره کل اقتصاد و دارایی دستگاه برتر در گروه عمومی و قضائی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان دستگاه برتر در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در این مراسم تجلیل شدند.
شایقی افزود: همچنین با ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی، بیمه سلامت استان اردبیل بالاترین امتیاز در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی و انتقال خون نیز بالاترین امتیاز را در شاخص‌های عمومی و اختصاصی کسب کرده و از این ۲ دستگاه تجلیل شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برای اولین بار با تاکید استاندار اردبیل سعی کردیم تا از دستگاه‌های پیشرو و فعال در اجرای مصوبات سفرهای استانی، جلب رضایتمندی مردم، تحقق مصوبات، تلاش در جذب اعتبارات ملی و تلاش در جذب کمک‌های مردمی و مشارکت‌ها تقدیر و تجلیل کنیم.
شایقی اضافه کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل دستگاه برتر در اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در حوزه راهسازی معرفی و از مدیرکل این اداره کل تجلیل شد.
وی بیان کرد: آب منطقه‌ای استان اردبیل نیز در اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در طرح جامع آبرسانی با عملکرد مناسب به عنوان دستگاه برتر مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.
شایقی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: اداره کل تأمین اجتماعی نیز با رویکرد تلاش در خدمت‌رسانی و جلب رضایتمندی مردم در این مراسم مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.
وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی در تحقق مصوبات سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اداره کل نوسازی مدارس در حوزه تلاش برای جذب اعتبارات ملی و اداره کل بهزیستی نیز در بخش تلاش در جذب کمک‌های مردمی و مشارکت در کمک به معلولان به عنوان دستگاه برتر انتخاب و از مدیران آنها تجلیل شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: این دستگاه همه ساله در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود که سال آینده نیز تلاش خواهیم کرد تا در گروه‌های پنجگانه دستگاه‌های برتر و موفق استان اردبیل را معرفی کنیم. امیدوارم از خبر برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در اردبیل تجلیل شدند راضی بوده باشید.

برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در اردبیل تجلیل شدند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۵ ۰۲:۳۸:۵۹