برقراری آتش‌بس در عین‌الحلوه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برقراری آتش‌بس در عین‌الحلوه به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از فلسطین آنلاین، منابع فلسطینی اعلام کردند که طرف‌های درگیری در اردوگاه عین‌الحلوه به توافق آتش‌بس دست یافته‌اند.
منابع فلسطینی گزارش دادند: درگیری‌ها در اردوگاه پناهجویان فلسطینی عین‌الحلوه واقع در جنوب لبنان، عصر امروز پس از برقراری آتش‌بس متوقف شد.
این منابع اعلام کردند که پس از توافق آتش‌بس میان گروه‌های فلسطینی هم‌اکنون آرامش در تمامی نقاط این اردوگاه حکم‌فرماست.
منابع فلسطینی تصریح کردند: این توافق آتش‌بس پس از تلاش‌های فراوان سهیل حرب، رئیس اداره اطلاعات ارتش لبنان در جنوب این کشور و ترتیب‌دادن جلسه‌ای با فرماندهان جنبش‌های فتح و حماس در پادگان نظامی محمد زغیب، حاصل شد.
گفتنی است درگیری میان گروه‌های فلسطینی در اردوگاه عین‌الحلوه از شامگاه پنج‌شنبه آغاز شد. الجزیره گزارش داد که در نتیجه این درگیری‌ها بیش از ۳۷ نفر از جمله یکی از نیروهای امنیتی زخمی شده‌اند.
همچنین بسیاری از فلسطینیان ساکن این اردوگاه نیز در نتیجه این درگیری مجبور به ترک خانه و کاشانه خود شدند.
این در حالی است که نزدیک به یک ماه پیش نیز برخی طرف‌های فلسطینی در اردوگاه عین‌الحلوه با یکدیگر درگیر شدند و در نتیجه این درگیری‌ها ۱۴ تن جان خود را از دست دادند، بیش از ۶۰ نفر زخمی شدند و هزاران پناهجوی فلسطینی مجبور به گریختن از معرکه و ترک خانه و کاشانه خود شدند. امیدوارم از خبر برقراری آتش‌بس در عین‌الحلوه راضی بوده باشید.

برقراری آتش‌بس در عین‌الحلوه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۹ ۰۲:۴۲:۰۰