«بانوی بی‌نشان» و «بیت الاحزان» روی آنتن رادیو یزد می
رود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر «بانوی بی‌نشان» و «بیت الاحزان» روی آنتن رادیو یزد می
رود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رادیو یزد در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، ویژه برنامه هایی را روی آنتن می برد که از آن جمله می توان به ویژه برنامه نشان بی نشان با آیتم‌های گزارش، کارشناسی، بسته های گزارش مردمی، تلفن و پیامکهای مردمی، مداحی و انعکاس مراسم تشییع شهدای گمنام سه شنبه ششم دی ازساعت ۸ تا ۱۵ اشاره کرد.
ویژه برنامه بانوی بی نشان نیز روایتی متفاوت از سیر زندگی حضرت زهرا (س) است که در قالب متن، کلام کارشناس، گزارش مردمی و مداحی و سوگواری از صدای یزد پخش می شود.
بیت الاحزان نیز ویژه برنامه ای است که در شب و روز شهادت حضرت زهرا (س) پخش می شود. این برنامه دوشنبه پنجم دی با موضوع دعا در حق همدیگر، سه شنبه ششم دی با موضوع یار و یاور با حضور کارشناسان مذهبی به تشریح سیره زندگی حضرت زهرا (س) می پردازد.
از آیتم‌های این برنامه می توان به بخش‌های کارشناسی، نمایش، گزارش، پیامک و تلفنهای مردمی و مداحی اشاره کرد.
بیت الاحزان از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ به صورت زنده تقدیم عاشقان اهل بیت (ع) می شود.
از دیگر برنامه های رادیو یزد در سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، برنامه شهر خورشید از ساعت ۷:۰۵ به مدت ۵۵ دقیقه، حدیث زندگی از ساعت ۱۱ به مدت ۲۰ دقیقه، کوثر نبوت از ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه و پردیس سخن از ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه است. امیدوارم از خبر «بانوی بی‌نشان» و «بیت الاحزان» روی آنتن رادیو یزد می
رود
راضی بوده باشید.

«بانوی بی‌نشان» و «بیت الاحزان» روی آنتن رادیو یزد می
رود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۶ ۰۲:۳۸:۲۵